,,Mistrzowie” parkowania. Majowe zestawienie

Mistrzowie parkowania w Lublinie

Mamy XXI wiek, a na ulicach coraz więcej samoprowadzących się samochodów. Nasza czytelniczka, Alicja, miała do czynienia właśnie z jednym, z takich aut. Na zdjęciu wyraźnie widać, jak szare Audi opuszcza galerię  handlową, z zakupami dla swojego właściciela.

 

 

Pan Tomasz bardzo niesłusznie osądza kierowcę, który zaparkował na zderzaku jednego z aut. Jak sama nazwa wskazuje „zderzak” służy do „zderzania”, a w tym przypadku, spełnił swoją rolę znakomicie.

 

 

Kolejny autonomiczny pojazd na lubelskich drogach. Renault z lat 90.

 3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zdjęcie nr jeden niekoniecznie musi być winą mazdy. Zdarza się tak, że ktoś źle zaparkuje i parkujesz obok bo jest wolne miejsce, więc parkujesz. Następnie miejsca obok się zwalniają i wygląda to tak jakbyś ty źle zaparkował. Raz mi się tak zdarzyło, to aż ktoś się pofatygował i mi liścik z obruszeniem napisał.

  2. Panamera zapakowana pod galerią należy do właściciela galerii i wielu innych lokali Pana U… zasadniczo fajny facet ale ręce opadaja

  3. Śmiejecie się z kierowców z LSW a po raz kolejny większość Januszy Parkowania ma rejestracje zaczynającą się od LU….