,,Mistrzowie” parkowania. Majowe zestawienie

Mistrzowie parkowania w Lublinie

Konflikt „taksówkarze kontra Uber” powinien uzmysłowić ludziom kilka ważnych kwestii. Nie wgłębiając się za nadto w szczegóły, warto spojrzeć chociażby jaką reklamę robią sobie obie strony. Przykład jednej z nich na trzecim miejscu naszej listy.

 

 

Ceny nowej Panamery rozpoczynają się od 400 tys. złotych. W cenie auta dostajemy (przynajmniej 300 konny silnik) oraz tyle przeróżnych bajerów, że można by pisać o tym osobny tekst. Jednak nawet kupno takiego samochodu, jakim jest Porsche, nie obliguje nikogo do parkowania nim, na miejscu dla inwalidy. No chyba, że się nim jest…

 

 

Naszym numerem 1 został srebrny osobnik, z gatunku Fordowatych. Widzimy jak uporczywie próbuje schować się przed słońcem, w przydrożnej wiacie. Ta jednak, zamieszkała jest przez małe, lecz groźne w stadzie wózki sklepowe. Z racji tego, iż zwykle garażuje w chłodnych, podziemnych tunelach, znajduje się w bardzo niekomfortowej sytuacji. Nieszablonowe myślenie kierowcy tego samochodu nagradzamy w tym miesiącu tytułem ,,Janusza Parkowania”. Brawo!

 3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zdjęcie nr jeden niekoniecznie musi być winą mazdy. Zdarza się tak, że ktoś źle zaparkuje i parkujesz obok bo jest wolne miejsce, więc parkujesz. Następnie miejsca obok się zwalniają i wygląda to tak jakbyś ty źle zaparkował. Raz mi się tak zdarzyło, to aż ktoś się pofatygował i mi liścik z obruszeniem napisał.

  2. Panamera zapakowana pod galerią należy do właściciela galerii i wielu innych lokali Pana U… zasadniczo fajny facet ale ręce opadaja

  3. Śmiejecie się z kierowców z LSW a po raz kolejny większość Januszy Parkowania ma rejestracje zaczynającą się od LU….