,,Mistrzowie” parkowania. Majowe zestawienie

Mistrzowie parkowania w Lublinie

Ulica Diamentowa, jednak parkowanie już nie specjalnie. Po raz kolejny sprawdzają się słowa, że „gdyby mogli, to by do sklepu wjechali”. Warto nadmienić, że takie „sklepy” już istnieją i noszą nazwę DRIVE-THOUGH. Żaden z nich jednak, nie znajduje się przy ulicy diamentowej.

 

 

Jak zwykle Centrum Handlowe przy ulicy Zana, staje się zagłębiem aut zaparkowanych nie do końca poprawnie. Jednak idąc w zaparte, można by zrozumieć intencję kierowcy czerwonego VW. Plan był może i dobry, ale kilka niedociągnięć jest…

 

 

Nie chciał samochód przyjechać na miejsce parkingowe, to miejsce parkingowe przyjechało do samochodu.

 3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zdjęcie nr jeden niekoniecznie musi być winą mazdy. Zdarza się tak, że ktoś źle zaparkuje i parkujesz obok bo jest wolne miejsce, więc parkujesz. Następnie miejsca obok się zwalniają i wygląda to tak jakbyś ty źle zaparkował. Raz mi się tak zdarzyło, to aż ktoś się pofatygował i mi liścik z obruszeniem napisał.

  2. Panamera zapakowana pod galerią należy do właściciela galerii i wielu innych lokali Pana U… zasadniczo fajny facet ale ręce opadaja

  3. Śmiejecie się z kierowców z LSW a po raz kolejny większość Januszy Parkowania ma rejestracje zaczynającą się od LU….