"Mistrzowie" parkowania. Lutowe zestawienie

Poznaj Mistrzów parkowania w Lublinie i regionie. Parkują samochody gdzie popadnie nie zważając na przepisy. Zobacz i skomentuj zdjęcia!

 

Żyjemy w czasach, gdzie pomimo nieustającej automatyzacji każdego aspektu naszego życia, ludzie dalej chcą konkurować ze sobą w najróżniejszych dziedzinach. Mistrzostwa w rajdach samochodowych, Formule 1, szachach czy mundial to jednak nic, w porównaniu do tego, co zobaczycie poniżej. Różnorodność dyscyplin daje duże pole do popisu, jednak aby wybić się z tłumu należy zastosować niekonwencjonalne metody. Tak jak nasi bohaterowie – Mistrzowie Parkowania.

 

Zestawienie otwiera Fiat, którego właściciel musi być bardzo wygodnickim człowiekiem. Nasz czytelnik napisał: ,,Tak parkujemy pod galerią Orkana” – jednak mylił się. Tak zaparkował tylko ten kierowca – pod obi tak to robi. Zajął aż 2 miejsca parkingowe ale ze względu, na niską szkodliwość społeczną czynu, ląduje na ostatnim miejscu. Przy tej górze śniegu i tak nikt by już nie zaparkował.

 

Na miejscu 14-nastym, szara Sierra nadesłana przez Łukasza. Jest to, można powiedzieć, klasyczne już zastawienie. Temu Panu musiało nieźle zmrozić szare komórki, skoro podjął się zablokowania tej Audicy – jak powszechnie wiadomo, lepiej nie zadzierać z kierowcami Audi.

 

W tym zestawieniu nie brakuje również  ludzi światowych. Cwaniak ze ,,stolycy”, a konkretniej z warszawskiego młotkotowa, musiał zaznaczyć swoją obecność na wschodzie Polski. No i się udało, jest Pan/Pani w internetach! Serdecznie NIEgratulujemy i życzymy, aby inne rzeczy w życiu wychodziły lepiej niż parkowanie (służbowego jak mniemamy) samochodu.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.