Lublin: Od poniedziałku w Strefie Płatnego Parkowania będzie działać tylko jedna aplikacja

DSC03271
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Kierowcy korzystający z aplikacji mobilnych do płacenia za parkowanie w centrum Lublina, muszą spodziewać się zmian od najbliższego poniedziałku. Obowiązywać będzie tylko jedna aplikacja.

Płatności mobilne z roku na rok zyskują na popularności. Do tej pory kierowcy parkujący w centrum Lublina w Strefie Płatnego Parkowania korzystali z aplikacji MobiParking (Sky Cash), która służyła do płatności mobilnych za parkowanie.

Od najbliższego poniedziałku (1 czerwca) aplikacja MobiParking przestanie funkcjonować, a jej miejsce zajmie funkcjonująca dotychczas CityParkApp i pod taką nazwą można ściągnąć aplikację ze sklepów mobilnych (AppStore i Google Play).

Kierowcy korzystający z aplikacji mobilnej przy płatności za parkowanie w SPP powinni pamiętać o identyfikatorze potwierdzającym korzystanie z aplikacji, który musi znaleźć się za szybą pojazdu. Można je dostać w Biurze Strefy Płatnego Parkowania (ul. Chopina 18) oraz w Zarządzie Dróg i Mostów (ul. Krochmalna 13j).

Przypomnijmy, że od 1 kwietnia Strefa Płatnego Parkowania w Lublinie podzielona jest na trzy podstrefy – A, B i C, a opłata za postój obowiązuje w dni robocze w godzinach 8.00 – 18.00. Czytaj więcej…

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Konkurencja SkyCasha po liftingu. Tyle że nie wiadomo czy w tym nowym rozwiązaniu mozna bezpiecznie płacić kartą, bo stare karty z dotychczasowych kont nie są pokazywane, wiec trzeba podać jesczecraz wszystkie dane karty. Regulamin i www nic nie mówią kto trzyma nr karty i CVV, a przez www podpiąć karty nie da rady.

  2. Gwno jakieś, skyCash obsługuje tyle płatności i nie ma konieczności robienia wycieczki do ZDM po jakiś numerek identyfikacyjny. Zwłaszcza teraz w czasie epidemii. Gwno jakieś i tyle. Kto tym razem zarobi? Domagam się przywrócenia możliwości opłacania parkowania przez skyCash, który działa w całej Polsce. Nie potrzebuję kolejnej aplikacji