Całkowicie zamkną dziś jedną z dróg w Lublinie. Wymiana nawierzchni potrwa do 05.08 sierpnia

roboty drogowe znak utrudnienia
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Damian Gerhand // Spotted Lublin

Trwa remont odcinka tzw. „starej” Łęczyńskiej. Zamknięty zostanie fragment ulicy. Od dzisiaj 04.08. do 05.08.2023. Ruch samochodowy zostanie wstrzymany. Proszę kierować się na objazdy.

Drogowcy kładą nowy asfalt. Zamknięta część ulicy

W związku z prowadzonym remontem odcinka tzw. „starej” ul. Łęczyńskiej, od dzisiaj (4 sierpnia) zamknięty zostanie całkowicie dla ruchu. Chodzi o fragment od ul. Mełgiewskiej do ul. Maszynowej. Drogowcy położą warstwę ścieralną nawierzchni na tym odcinku. Utrudnienia potrwają do jutra (5 sierpnia) włącznie.

IMG 20191009 121110
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Inne utrudnienia drogowe jakie czekają na kierowców w Lublinie:

Ruch osiedlowy dla okolicznych mieszkańców

Ruch wewnątrz osiedla będzie się odbywał od ul. Gospodarczej – ul. Montażową (lokalnie jednokierunkowa) w kierunku ul. Odlewniczej oraz ul. Kresowej. Powrót ul. Montażową oraz ul. Motorową w kierunku ul. Kresowej.

Układanie nowego asfaltu na drodze
Świeżo ułożony czarny asfalt bitumiczny | fot. shutterstock

Obsługa posesji przy ul. Maszynowej w tym Przedszkola nr 44 odbywać się będzie sięgaczem ul. Gospodarczej przy posesji nr 10.

Czytaj także, ważne skrzyżowanie w Lublinie – wymieniają sieć wodociągową. W centrum tworzą się korki

Zakres prowadzonych prac remontowych

W ramach prowadzonego remontu ul. Łęczyńskiej prace obejmują wymianę nawierzchni jezdni oraz chodników. Roboty przy ciągach pieszych już zakończono, drogowcom pozostało położenie ostatniej warstwy asfaltu. Koszt zadania to ponad 1 mln zł, wszystkie prace zakończą się w przyszłym tygodniu.

Prace remontowe w mieście prowadzone są na wielu obszarach. Jakie miejsca według Was powinny zostać też zmodernizowane? Jeśli wiecie o jakiś dziurach, słabej nawierzchni w mieście piszcie adresy w komentarzu anonimowo. Dzięki

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. No właśnie kiedy cała Janowska zwłaszcza pod wiaduktem zostanie wyremontowana???