Uwaga kierowcy remont sieci wodociągowej na ważnym skrzyżowaniu w Lublinie. Utrudnienia od poniedziałku 07.08 do 25.08

DSC05600
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

MPWiK na skrzyżowaniu al. Sikorskiego z ul. Popiełuszki przeprowadzi remont sieci wodociągowej. Częściowo zamknięty na tym odcinku zostanie ruch kołowy. Piesi zostaną skierowani na tymczasowy utwardzony trakt.

Utrudnienia dla kierowców na al. Sikorskiego w Lublinie

Na dzień 07.08.2023 wyłączone zostanie z użytku częściowo skrzyżowanie al. Sikorskiego z ul. Popiełuszki jak informuje w komunikacie firma iKOM Sp. 0.o. działając w oparciu umowe z MPWiK Sp. o. o. Utrudnienia rozpoczną się w poniedziałkowy poranek od godziny 8:30. W obrębie skrzyżowania zostanie wygrodzona część zatoki autobusowej i poprzedzający ją pas włączania z ul.Popiełuszki.

(3 sierpnia) zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Popiełuszki i Głowackiego.

Musisz wiedzieć też o innych utrudnieniach i robotach w mieście:

Zakaz ruchu pieszych – przejścia nie ma

W al. Sikorskiego z kolei zamknięty zostanie odcinek przyległego chodnika. Ruch pieszy zostanie skierowany na tymczasowe utwardzone dojście.

roboty prace drogowe znak
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Zamknięty ruch kołowy na osiedla w pobliżu skrzyżowania

Zamknięty dla ruchu kołowego zostanie wyjazd z osiedla przy budynku al.
Sikorskiego nr (vis-a-vis wlotu ul. Żołnierskiej). Utrudnienia spowodowane remontem sieci wodociągowej potrwają do 25 sierpnia.

Co sądzisz o remoncie tego skrzyżowania w tym momencie? Czy to dobry pomysł?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.