Brak planów na niedzielę? Sprawdź, co ciekawego dzieje się dziś w Lublinie [WYDARZENIA]

Tłum ludzi na deptaku w Lublinie
Tłum ludzi na deptaku w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Ta niedziela z pewnością nie będzie nudna. Przygotowaliśmy kilka propozycji, jak spędzić dzisiejszy dzień w Lublinie. W planie m.in. Giełda Staroci, Brunch pod Chmurką, czy mecz Motor Lublin vs. Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Co się dzieje dziś w Lublinie? Wydarzenia w niedzielę, 26 maja 2024

Brunch pod Chmurką

Dziś pierwsza w tym sezonie edycja Brunchu pod Chmurką na Błoniach pod Zamkiem. To wydarzenie, na którym zjesz smaczne śniadanie i obiad, wypijesz coś z procentami i bez, kupisz ciekawe produkty, spędzisz miło czas przy przyjemnych muzycznych dźwiękach i zainspirujesz się. Wydarzeniu towarzyszą animacje dla dzieci, inspirujące dyskusje i przyjemna muzyka. Wstęp bezpłatny.

  • Godzina: 08:30-18:30

Lubelska Giełda Staroci

Ostatnia niedziela miesiąca na placu Zamkowym to tradycyjnie Lubelska Giełda Staroci. Spotkać tu można kolekcjonerów oryginalnych przedmiotów codziennego użytku, których nie dostaniemy już w żadnym sklepie. To doskonała okazja, aby zanurzyć się w przeszłość, odkryć niezwykłe przedmioty i poczuć atmosferę dawnych czasów. Wstęp bezpłatny.

  • Godzina: 07:00-15:00

INFO: Giełda staroci pod Zamkiem już w ten weekend. W jakich godzinach można spotkać handlarzy?

Mecz Motor Lublin vs. Podbeskidzie Bielsko-Biała + piknik rodzinny

W ostatnim meczu sezonu piłkarze Motoru Lublin podejmą na swojej murawie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Przed meczem zaplanowano przed Areną Lublin piknik rodzinny z wieloma atrakcjami dla najmłodszych. Wstęp na piknik bezpłatny. Bilety na mecz dostępne online i w kasach stadionowych.

  • Godzina: 12:00-15:00

INFO: Motor Lublin organizuje piknik rodzinny przed meczem z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Jakie atrakcje zaplanowano?

Festyn Sportowy Konstantynów

Na terenie Szkoły Podstawowej nr 57 przy ul. Krasińskiego odbędzie się festyn rodzinno-sportowy „Sportowy Konstantynów”. To wyjątkowe wydarzenie promujące sport, aktywność fizyczną oraz zdrowy styl życia wśród dzieci i młodzieży zapowiada się na pełne emocji i atrakcji. Wstęp bezpłatny.

  • Godzina: 10:30

INFO: Moc atrakcji dla najmłodszych i tych trochę starszych. Rodzinno-sportowy festyn już w niedzielę

Marsz dla Życia i Rodziny + festyn rodzinny

„Dziękuję, że mnie urodziłaś” – pod tym hasłem odbędzie się tegoroczny Marsz dla Życia i Rodziny w Lublinie. Wydarzenie rozpocznie się mszą świętą w Archikatedrze Lubelskiej. Następnie uczestnicy wyruszą ulicami śródmieścia do Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego, gdzie będzie miał miejsce festyn rodzinny, zakończony koncertem zespołu Fedor Family. Wstęp bezpłatny.

  • Godzina: 15:00-19:00

INFO: Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami Lublina. Festyn rodzinny w Ogrodzie Saskim

Mecz Lublinianka – Janowianka Janów Lubelski

W meczu 30. kolejki lubelskiej IV ligi Lublinianka podejmie wicelidera tabeli Janowiankę Janów Lubelski. Bilety w cenie 10 zł dostępne w dniu meczu w kasie biletowej stadionu na ok. godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Dzieci do lat 7 (włącznie) oraz zawodnicy klubu Lublinianka są uprawnieni do wejścia na stadion za darmo.

  • Godzina: 14:00-16:00

Test Coopera

Czy Twoja kondycja jest wystarczająco dobra? Jak wygląda wytrzymałość mojego organizmu? Jeśli zadajesz sobie któreś z powyższych pytań, pomożemy Ci na nie odpowiedzieć – i to całkowicie za darmo! W niedzielę 26 maja na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie odbędzie się Test Coopera dla wszystkich. Rundy niedzielne skierowane są dla wszystkich zainteresowanych. Każdy z uczestników Testu otrzyma pamiątkowy certyfikat z osiągniętym wynikiem oraz gadżet!

  • Godzina: 10:00-15:30

Dzień Matki

Jeśli zastanawiacie się, co podarować mamie z okazji jej święta, 26 maja – pamiętajcie, że wspólnie spędzony czas będzie najlepszy! Co robić z mamą w Lublinie? Dobrym pomysłem będzie wspólny obiad lub kolacja w restauracji, spacer po Parku Ludowym lub Ogrodzie Saskim, lub wspólny wypad na basen Aqua Lublin, lub Spa Orkana.

Rodzinny piknik lotniczy

Nieopodal Lublina, a dokładnie w Radawcu, odbędzie się dziś rodzinny piknik lotniczy. W programie wydarzenia m.in. wystawa samolotów i motocykli, loty zapoznawcze, rozmowy z ekspertami, czy atrakcje dla najmłodszych. Wstęp bezpłatny.

  • Godzina: 10:00-18:00

INFO: Rodzinny piknik lotniczy na lotnisku w Radawcu. Wystawa samolotów i motocykli, loty zapoznawcze, występy

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.