Moc atrakcji dla najmłodszych i tych trochę starszych. Rodzinno-sportowy festyn już w niedzielę

Festyn rodzinno-sportowy Sportowy Konstantynów
Festyn rodzinno-sportowy Sportowy Konstantynów | materiały organizatora

Rada Dzielnicy Konstantynów zaprasza wszystkich mieszkańców na drugą edycję festynu rodzinno-sportowego „Sportowy Konstantynów”. Wydarzenie już w niedzielę.

Sportowy Konstantynów 2024

W niedzielę 26 maja 2024 r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 57 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie, przy ul. Krasińskiego 7, odbędzie się niezwykły festyn rodzinno-sportowy „Sportowy Konstantynów”. To wyjątkowe wydarzenie promujące sport, aktywność fizyczną oraz zdrowy styl życia wśród dzieci i młodzieży zapowiada się na pełne emocji i atrakcji.

Podczas festynu na uczestników czeka wiele atrakcji:

  • Treningi i spotkania ze sportowcami: Młodzi miłośnicy sportu będą mieli okazję poznać i porozmawiać z zawodnikami takich klubów jak MKS Lublin, Start Lublin, Budowlani Lublin, ZTS Sokół Lublin, Tytani Lublin, a także przedstawicielami dyscyplin takich jak speed-ball, karate czy jiu-jitsu.
  • Konkursy z nagrodami: Dla wszystkich chętnych przewidziano konkursy, w których można wygrać atrakcyjne nagrody.
  • Atrakcje dla najmłodszych: Alpaki, dmuchańce, malowanie twarzy, warkoczyki oraz tatuaże sprawią, że dzieci nie będą się nudzić.
  • Strefa gastronomiczno-dietetyczna: Oferta gastronomiczna połączona z darmowymi poradami dietetycznymi i analizą składu masy ciała, pozwoli uczestnikom zadbać o zdrowe nawyki żywieniowe.
  • Strefa Wysokich Lotów: Z myślą o fanach ekstremalnych wrażeń przygotowano specjalną strefę, gdzie można sprawdzić swoje umiejętności i odwagę.
  • Laser City: Dla miłośników gier zespołowych i strategicznych przygotowano arenę laser tag.

To wydarzenie jest doskonałą okazją do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi w aktywny i zdrowy sposób. Organizatorzy przygotowali bogaty program, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu, niezależnie od wieku.

Nie przegap tego wyjątkowego festynu – przyjdź 26 maja i przekonaj się sam, jak wspaniale można spędzić czas, promując sport i zdrowy styl życia.

ZDJĘCIA

Sportowy Konstantynów - festyn rodzinno-sportowy 2024 - plakat
Sportowy Konstantynów – festyn rodzinno-sportowy 2024 – plakat | materiały organizatora

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.