Rodzinny piknik lotniczy na lotnisku w Radawcu. Wystawa samolotów i motocykli, loty zapoznawcze, występy

Rodzinny piknik lotniczy w Radawcu
Rodzinny piknik lotniczy w Radawcu | fot. Aeroklub Lubelski w Radawcu

Aeroklub Lubelski zaprasza na rodzinny piknik lotniczy w Radawcu.

Piknik lotniczy w Radawcu

Dziś, w niedzielę 26 maja, na terenie lotniska Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu odbędzie się Lotniczy Dzień Dziecka, pełen atrakcji dla całych rodzin. Wydarzenie potrwa od godz. 10:00 do 18:00, a uroczyste otwarcie zaplanowano na godz. 11:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym pikniku, który ma również charakter charytatywny.

Program wydarzenia

Występy artystyczne

W trakcie wydarzenia zaplanowano występy artystyczne lokalnych artystów, które zapewnią rozrywkę i umilą czas spędzony na lotnisku.

Wystawa samolotów i motocykli

Na miłośników lotnictwa czeka prawdziwa gratka – wystawa samolotów biorących udział w Ogólnopolskim Zlocie Samolotów General Aviation oraz samolotów historycznych. Dodatkowo, będzie można podziwiać imponującą kolekcję motocykli.

Loty zapoznawcze

Dla tych, którzy marzą o wzbijaniu się w przestworza, przygotowano loty zapoznawcze samolotami, szybowcami i śmigłowcami. To doskonała okazja, by z bliska doświadczyć magii latania.

Rozmowy z ekspertami

Na miejscu będzie można spotkać się i porozmawiać z pilotami, autorami książek o tematyce lotniczej oraz rekonstruktorami, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i pasją.

Pokazy dynamiczne modeli RC

Zapierające dech w piersiach pokazy dynamiczne modeli RC samolotów i śmigłowców to kolejna atrakcja, która z pewnością przyciągnie uwagę zarówno młodszych, jak i starszych uczestników.

Strefa gastronomiczna i pasaż handlowy

W przerwie między atrakcjami można odwiedzić strefę gastronomiczną, gdzie czekają różnorodne smakołyki. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw, a dla tych, którzy lubią zakupy, dostępny będzie pasaż handlowy z ciekawymi ofertami.

Charytatywna zbiórka na pomoc dzieciom

Podczas Lotniczego Dnia Dziecka przeprowadzona zostanie charytatywna zbiórka na rzecz Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Zbierane środki zostaną przeznaczone na pomoc i profilaktykę psychologiczną, przeciwdziałającą depresji wśród dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Wspierając tę inicjatywę, każdy uczestnik pikniku może przyczynić się do poprawy życia potrzebujących dzieci.

Nie masz planów na niedzielę? Wpadnij!

Lotniczy Dzień Dziecka to wyjątkowe wydarzenie, które łączy pasję do lotnictwa z chęcią niesienia pomocy. Zapraszamy wszystkich do wspólnego spędzenia niedzieli na terenie lotniska Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu. Będzie to dzień pełen emocji, wrażeń i niezapomnianych chwil.

Zobacz także: Brak planów na niedzielę? Sprawdź, co ciekawego dzieje się dziś w Lublinie [WYDARZENIA]

ZDJĘCIA

Rodzinny Piknik Lotniczy w Radawcu - plakat
Rodzinny Piknik Lotniczy w Radawcu – plakat | materiały organizatora

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.