Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami Lublina. Festyn rodzinny w Ogrodzie Saskim

Marsz dla Życia i Rodziny w Lublinie
Marsz dla Życia i Rodziny w Lublinie | fot. Małgorzata Oroń

W najbliższą niedzielę 26 maja ulicami Lublina przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. W Ogrodzie Saskim zaplanowano festyn rodzinny z atrakcjami i koncertem.

Marsz dla Życia i Rodziny Lublin 2024

„Dziękuję, że mnie urodziłaś” – pod tym hasłem odbędzie się tegoroczny Marsz dla Życia i Rodziny w Lublinie. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15:00 mszą świętą w Archikatedrze Lubelskiej. Następnie uczestnicy wyruszą ulicami śródmieścia do Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego, gdzie będzie miał miejsce festyn rodzinny, zakończony koncertem zespołu Fedor Family.

„Tegoroczna tematyka marszu będzie skłaniała jego uczestników do wdzięczności za dar naszego życia, za rodziców, którzy zdecydowali się przyjąć nas na tym świecie oraz za każdą osobę, która przyczyniła się do naszych narodzin. Będziemy także modlili się o to, by każde życie było chronione i mogło się bezpiecznie rozwijać, na każdym jego etapie. Nieprzypadkowa data tego wydarzenia (26 maja) będzie także doskonałą okazją do świętowania Dnia Matki” – mówią organizatorzy.

Program wydarzeń:

  • 15:00 Msza święta w Archikatedrze Lubelskiej
  • 16:00 Uformowanie marszu, przemarsz ulicami: Plac przed Archikatedrą, Królewska, Krakowskie Przedmieście, Al. Racławickie (wejście do Ogrodu Saskiego)
  • 17:00 Festyn rodzinny w Ogrodzie Saskim
  • 18:00 Koncert Fedor Family

ZDJĘCIA

Marsz dla Życia i Rodziny w Lublinie 2024 - plakat
Marsz dla Życia i Rodziny w Lublinie 2024 – plakat | materiały organizatora

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.