Biedronka rozdaje vouchery na zakupy świąteczne przed Wielkanocą. Co zrobić, żeby się załapać?

Sklepy Biedronka otwarte w niedziele niehandlowe
Sklepy Biedronka otwarte w niedziele niehandlowe | fot. Dominik Wąsik

Do świąt wielkanocnych 2022 jeszcze trzy tygodnie, ale sieć sklepów Biedronka już kusi promocją na wybrane produkty na Święta Wielkanocne. Można otrzymać -50% wartości tych produktów na voucher. Jakie są warunki promocji? Wyjaśniamy.

Voucher na zakupy wielkanocne Biedronka

„Oszczędzaj połowę na voucher z kartą Moja Biedronka: koszyk 10 produktów na święta” to nowa promocja przygotowana przez sieć dyskontów Biedronka. Sieć zachęca swoich klientów, by Ci nie zwlekali ze świątecznymi zakupami wielkanocnymi na ostatni moment. Specjalna oferta obowiązuje od czwartku 31 marca do soboty 2 kwietnia, więc należy się spieszyć, bo ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz także: Wielkanoc 2022. Kiedy Święta Wielkanocne w 2022 roku? DNI WOLNE, DATA

Jakie są warunki promocji? Wystarczy w czasie obowiązywania promocji (31.03-2.04.2022) wybrać się do jednego ze sklepów sieci Biedronka i zakupić 10 produktów objętych promocją (na jednym paragonie) z kartą Moja Biedronka. Z promocji można skorzystać wyłącznie raz dziennie i dokonać zakupu wyłącznie 10 promocyjnych produktów – po 1 sztuce każdego z nich.

Taki zakup upoważnia nas do otrzymania jednego jednorazowego voucheru o wartości 50% ceny rzeczywiście zapłaconej za te 10 kupowanych produktów tj. ceny po naliczeniu innych rabatów i obniżek. Voucher można wykorzystać w sklepach Biedronka w ciągu dwóch dni handlowych następujących po dniu zakupu, w ramach którego voucher został otrzymany.

Voucher można wykorzystać wyłącznie na jednorazowe zakupy produktów za kwotę wyższą niż wartość vouchera o co najmniej 1 zł. Dla przykładu klient, który posiada jeden voucher o wartości 5 zł może go zrealizować dokonując jednorazowego zakupu za kwotę co najmniej 6 zł. Z zakupów uprawniających do wykorzystania vouchera wyłączone są napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt.

Zobacz także: Biedronka oferuje piwo za darmo, ale trzeba się spieszyć! Promocja 10+10 gratis

Biedronka wylicza, że przy jednorazowym zakupie 10 promocyjnych produktów otrzymamy voucher na zakupy o maksymalnej wartości 40,84 zł. Kup 10 wskazanych produktów na święta wielkanocne, aby otrzymać voucher. Lista produktów objętych promocją:

1. Masło Ekstra Polskie 200G
2. Cukier biały 1KG: Królewski, Polski Cukier, z polskich buraków Diamant
3. Margaryna Kasia kostka 250G
4. Jaja ściółkowe L Moja Kurka 10 SZT
5. Twaróg sernikowy President 1KG
6. Olej rzepakowy Kujawski 1L
7. Majonez dekoracyjny Winiary 500ML
8. Kiełbasa biała z szynki Kraina Wędlin 500G
9. Ptasie Mleczko Wedel 360-380G waniliowe, czekoladowe, śmietankowe
10. Napój gazowany Coca-Cola lub Cola Zero 1,75L

Zobacz także: Wielkanoc 2021. Koszyczek wielkanocny – co włożyć? Lista produktów

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.