Biedronka oferuje piwo za darmo, ale trzeba się spieszyć! Promocja 10+10 gratis

Biedronka przy ul. Choiny w Lublinie
Biedronka przy ul. Choiny w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Biedronka kusi klientów promocją piwa, która kończy się w sobotę 2.04. Wybrane piwa w butelkach zwrotnych dostępne będą w formule „10+10 gratis” (z kartą Moja Biedronka), co oznacza, że przy zakupie 20 piw, 10 dostaniemy za darmo!

Biedronka darmowe piwa. Jak wygląda promocja?

Promocja na piwo 10+10 gratis obowiązuje w piątek 1.04 i w sobotę 2.04 (lub do wyczerpania zapasów) we wszystkich sklepach sieci Biedronka. Przy zakupie 20 butelek wybranych piw zostanie naliczony rabat o wartości 10 najtańszych, lub gdy są w tej samej cenie o wartości 10 z nich. Piwa można mieszać dowolnie.

Aby skorzystać z promocji na piwo gratis należy posiadać aktywną kartę Moja Biedronka, która upoważnia nas do skorzystania z promocji na piwo 10+10 gratis. Promocją objęte są następujące piwa w butelce zwrotnej: Harnaś Jasne Pełne 500 ml, Kasztelan Niepasteryzowane 500 ml, Warka Classic 500 ml i Żywiec 500 ml.

Dzienny limit piw na jedną kartę Moja Biedronka to 20 butelek, w tym 10 gratis. Piwa promocyjne można mieszać dowolnie, według uznania. Ważne: Rabat nie obejmuje kaucji 50 gr za butelkę zwrotną. Zobacz także: Biedronka wprowadza zwrot butelek po piwie bez paragonu. Ale jest jeden haczyk

Objęte promocją są między innymi następujące piwa w butelce: Harnaś Jasne Pełne 500 ml, Kasztelan Niepasteryzowane 500 ml, Warka Classic 500 ml i Żywiec 500 ml.
Objęte promocją są między innymi następujące piwa w butelce: Harnaś Jasne Pełne 500 ml, Kasztelan Niepasteryzowane 500 ml, Warka Classic 500 ml i Żywiec 500 ml.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.