Biedronka zwrot butelek po piwie bez paragonu. Jakie butelki? Zasady zwrotu

Biedronka - zwrot butelek po piwie bez paragonu
Biedronka - zwrot butelek po piwie bez paragonu | fot. Adobe Stock

Biedronka wprowadziła system kaucyjny dla wybranych piw butelkowych. W celu zwrotu nie trzeba posiadać paragonu. Jakie są zasady skupu? Jakie butelki można zwrócić w sklepach?

Kaucja za butelki w Biedronce – które można zwrócić?

Biedronka we wszystkich swoich sklepach w Polsce umożliwia klientom oddawanie butelek po piwie bez konieczności okazania ich dowodu zakupu. Na ten moment przyjmowane są szklane butelki zwrotne 500 ml po piwach:

 • Żywiec Jasne Pełne,
 • Warka Classic,
 • Harnaś Jasne Pełne,
 • Namysłow Pils,
 • Kasztelan Niepasteryzowane,
 • Tyskie Gronie,
 • Lech Premium

Klient, aby odzyskać kaucję 50 groszy za butelkę, nie musi mieć ze sobą dowodu zakupu w postaci rachunku z sieci Biedronka. Kaucję będzie można odzyskać na dwa sposoby:

* Bez paragonu – wtedy kaucja zostanie wypłacona w formie vouchera na kolejne zakupy w sieci Biedronka (do wykorzystania w ciągu 100 dni).

* Z paragonem z sieci Biedronka za oddawane butelki – wtedy kaucja będzie wypłacona gotówką.

Zwrot butelek po piwie bez paragonu Biedronka.

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Dlaczego Biedronki we Wrocławiu na Traugutta I Krakowskiej nie przyjmują butelek po piwie wymienionych marek. Jedna nie słyszała o takiej akcji a druga już nie skupują. Porażka.

 2. W Katowicach też nie biorą. jedni dostali maila, ale w systemie nie mają opcji ..prawdopodobnie wydruku vouchera. W innych nic o tym nie wiedzą. To jak to w końcu jest? Biedronka zaszumiała medialnie i odfrunęła? Skoro tak szumnie promują tę akcję, to niech nie nabijają klientów w butelkę. Przecież mieliby większy obrót, bo butelek bez paragonu trochę jest. mam nadzieję na uzyskanie odpowiedzi ze wskazaniem gdzie mogę butelki zwrócić. Widzę, że pod postem @Kry 56 nie pojawiła się odpowiedź.
  Może wrzucicie listę biedronek, które poradziły sobie z wdrożeniem i kontynuacją akcji?

 3. Nieprawda!
  Biedronka w Rzeszowie nie przjmuje butelek po piwie bez paragonu
  To pewnie odłam innej sieci

 4. W Giżycku jak naklejka jest koloru czarnego po piwie żywiec, to też nie wezmą bo to nie ich… porażka … powinni skupowa obowiązkowo wszystkie butelki ja kaufland

 5. W cieszynie na kolejowej też nie chcą przyjmować butelek bez paragonu zakupu.
  Chcialem oddać 5 butelek z kasztelana kupowałem 8 żywca i musiałem zabrać butelki do domu z powrotem. Nawet wezwana kierowniczka przez kasjerkę mówiła że taki jest regulamin.
  Czytałem regulamin i nic takiego nie widzę, czy to brak doinformowania pracowników?

 6. Dziś tez chciałem w katowicach na armi krajowej oddać to kasjerka powiedziała ze nic o tym nie wie kierowniczka przyszła i mowi ze nie przyjmna tylko z paragonem a kazała wystawić na lade 20 butelek a potem nie chcą brać odradzał te biedronki