Zwłoki mężczyzny przy „parkingu tirówek”. Leżały tam kilka miesięcy

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Trwa wyjaśnienie okoliczności śmierci mężczyzny pochodzenia prawdopodobnie Łotewskiego, którego ciało znaleziono w krzakach parkingu leśnego przy DK 19 w miejscowości Tchórzew Kolonia.

Do makabrycznego odkrycia doszło 5 czerwca przy parkingu leśnym, w pobliżu drogi krajowej nr 19. Przypadkowe osoby znalazły w leśnych zaroślach zwłoki mężczyzny, które były przykryte gałęziami. Na miejsce wezwano policję, która swoje czynności prowadziła pod nadzorem prokuratora.

Wiadomo, że parking przy którym znaleziono zwłoki mężczyzny jest często odwiedzany przez kierowców, a w pobliżu przy szosie można skorzystać z usług seksualnych tzw. tirówek.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że ciało należało do mężczyzny w wieku ok. 50 lat. Musiał tam leżeć kilka miesięcy, ponieważ zwłoki były w stanie znacznego rozkładu. Przy mężczyźnie znaleziono dokumenty, należące do obywatela Łotwy. Policja będzie musiała zidentyfikować tożsamość tego mężczyzny, lecz będzie to niełatwe.

– Z wstępnych oględzin wynikało, że ciało było już w stanie posuniętego rozkładu, było też częściowo obnażone. Biegły podczas oględzin stwierdził również złamanie kości udowej w lewej nodze oraz amputację dwóch palców lewej stopy – mówi Janusz Syczyński, szef Prokuratury Rejonowej w Radzyniu Podlaskim.

Przeprowadzono sekcję zwłok, a postępowanie toczy się w kierunku zabójstwa. Trwa wyjaśnienia dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.