Żużlowcy Motoru Lublin spotkają się z kibicami. Tym razem zapewniono miejsce dla kilku tysięcy osób [KIEDY, BILETY]

Pełne trybuny kibiców na stadionie żużlowym Z5
Pełne trybuny kibiców na stadionie żużlowym Z5 | fot. Platinum Motor Lublin

W sobotę 7 października na terenie stadionu żużlowego Z5 przy Al. Zygmuntowskich będziemy mogli wziąć udział w podsumowaniu sezonu Platinum Motoru Lublin. Tym razem we wspólnej fecie będzie mogło wziąć udział kilka tysięcy osób. Wydarzenie jest biletowane. Sprawdźcie szczegóły.

Platinum Motor Lublin wygrał 51:39 z Betard Spartą Wrocław w pierwszym meczu finałowym żużlowej PGE Ekstraligi. Tym samym lublinianie są blisko obrony tytułu wywalczonego przed rokiem. Rewanżowe spotkanie odbędzie się w niedzielę, 24 września we Wrocławiu. Początek spotkania o godzinie 19:15.

Podsumowanie sezonu Platinum Motoru Lublin

Ubiegłoroczne podsumowanie sezonu Motoru Lublin odbyło się w środku tygodnia i w miejscu, które mocno ograniczało uczestnictwo kibiców, przez co mocno oberwało się koziołkom. Zarząd klubu wziął uwagi wniesione przez kibiców i wyciągnął wnioski.

Zobacz także: Żużlowcy Motoru Lublin oficjalnie podsumują sezon. Spotkanie tylko dla wąskiego grona. Kibice rozwścieczeni!

Wielka feta na Zygmunowskich

To, czy Motor zachowa Tytuł Drużynowego Mistrza Polski, okaże się już za kilka dni. Mimo to klub już zapowiedział wielką fetę i wspólne podsumowanie sezonu z kibicami. Tym razem w wydarzeniu będzie mogło wziąć udział kilka tysięcy osób!

„Podczas każdego meczu zapełnialiście stadion po brzegi, tworząc niesamowitą atmosferę. My dawaliśmy z siebie wszystko na torze, a Wy robiliście to samo na trybunach. Po rewanżowym spotkaniu we Wrocławiu spotkajmy się, by ostatni raz w tym sezonie zrobić wielkie show przy Z5” – poinformował klub w komunikacie.

Podsumowanie sezonu 2023 odbędzie w sobotę 7 października na stadionie żużlowym przy Al. Zygmunowskich. Początek spotkania o godzinie 18:00. Wydarzenie będzie okazją, aby zdobyć autografy zawodników, a także podziękować im za walkę w każdym meczu. Kibice będą mogli się również pożegnać wtedy z zawodnikami, którzy w przyszłym sezonie będą reprezentować barwy innych klubów żużlowych.

Wydarzenie jest biletowane. Zebrane środki będą przeznaczone na wyposażenie sal na remontowanym oddziale Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Bilety do nabycia w cenie 10 złotych. Wstęp bezpłatny przewidziano dla dzieci do ukończenia szkoły podstawowej za okazaniem legitymacji.

Początek sprzedaży biletów: poniedziałek, 18 września o godzinie 20:00 na platformie eventim.pl.

Zobacz także: Wrzesień w wyścigowym stylu! CARTMAX Kryty Tor Kartingowy gwarantuje niezapomniane emocje!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.