Zombie opanują Galerię Olimp w Noc Zagadek. Nowy rodzaj rozrywki w Lublinie

galeria olimp zombie noc zagadek
Noc Zagadek w Galerii Olimp | fot. materiały prasowe

Apokalipsa zombie w Lublinie, a jedyny bezpieczny bastion to galeria handlowa? To bardzo możliwy scenariusz. Scenariusz nietypowej zabawy organizowanej nocą na terenie Galerii Olimp na wzór gier typu Escape room.

Czym jest Escape room?

Escape room to zagadka wymagająca wytężenia umysłów, odrobiny sprytu, szczęścia i aktywności fizycznej w jednym. Idea polega na tym, że w specjalnie przygotowanym pokoju przeniesiecie się do zupełnie innego świata. Filmowa scenografia pełna jest zagadek i łamigłówek, na których rozwiązanie macie 60 minut. Drzwi zamknięte są tylko umownie. Ta forma rozrywki jest coraz bardziej popularna wśród osób z każdej kategorii wiekowej. Ta, o której za chwilę powiemy, jest nietypowa!

Escape room to miejsce, gdzie możemy zabrać znajomych, przyjaciół czy rodzinę i spędzić czas trochę inaczej niż zazwyczaj. Ten rodzaj rozrywki ma już swoich stałych fanów. Każdy pokój to inna przygoda, dlatego escape room znajdzie swoich miłośników wśród różnych gatunków horrorów, bajek, wizji apokalipsy, zagadek i tajemniczych spraw bez rozwiązania.

W naszym mieście działa Let Me Out – posiada 6 całkowicie innych pokoi, w których Twoje emocje będą na najwyższym poziomie. Jeśli kręcą Cię klimaty, w których musisz pogłowić się, gdzie jest klucz do wyjścia, to na pewno zostaniesz fanem naszego wydarzenia!

Let me out 1

W im krótszym czasie wyjdziesz z pokoju, tym lepiej. Rozrywka ta przeznaczona jest dla każdej kategorii wiekowej, ale warto wybrać taką scenerię, w której nie będziemy sparaliżowani strachem, aby móc czerpać z tego jak najwięcej radości i przyjemnych dreszczy emocji. Wyjaśniliśmy już, czym jest escape room.

Czym jest zatem Noc Zagadek?

Podczas nocy z 7 na 8 grudnia 2019 roku między północą a czwartą rano w Galerii Olimp w Lublinie przeżyjesz niesamowitą przygodę. W czasie tej przygody będziesz mógł zmierzyć się z hordami zombie, spotkać niesamowitych ludzi i poznać czym jest walka o przetrwanie. Galeria handlowa Olimp zostanie całkowicie odmieniona. W tej scenerii poczujesz się niczym w najlepszych horrorze lub na planie serialu The Walking Dead.

Motywem przewodnim zabawy będzie groźny wirus, który opanował Lublin i zamienia spokojnych dotąd mieszkańców naszego miasta w zombie. Hordy zombie, drużyny żołnierzy i lekarze próbujący opanować epidemię będą towarzyszyć uczestnikom na każdym kroku. Jedynym bezpiecznym miejscem jest Galeria Olimp, ale czy na pewno…” – czytamy w opisie wydarzenia.

noc zagadek
Noc Zagadek w Galerii Olimp | fot. materiały prasowe

Zombie w Galerii Olimp – NOC ZAGADEK

W grze weźmie udział 600 uczestników i kilkudziesięciu statystów, których zadaniem będzie przyprawić Cię o dreszcze. Galeria handlowa Olimp nocą to rzecz nieosiągalna na co dzień, a dodatkiem będzie niesamowity klimat zombie i wirusa, który opanował świat. Jeśli uwielbiasz pełne emocji rozgrywki w pokojach, to Noc Zagadek będzie dla Ciebie nietuzinkowym przeżyciem, dlatego, że jest to połączenie miejskiej gry wraz z zabawą w escape roomach.

Podczas tych czterech godzin w realistycznej scenerii opanowanego wirusem zombie świata, będziesz musiał wytężyć swój umysł i spróbować uciec, aby oszczędzić swoje życie! Organizatorzy Let Me Out, Mania Strzelania oraz Galeria Olimp w Lublinie postanowili sprawdzić Wasze umiejętności rozwiązywania trudnych, zawiłych zagadek oraz działania pod presją czasu.

Uczestnicy będą wyposażeni w telefon z dostępem do internetu, ponieważ elementem gry jest specjalna aplikacja, do której zalogowani będą uczestnicy. Ma to umożliwić sprawne udzielanie podpowiedzi i sprawdzanie postępów drużyn w czasie rzeczywistym, a w efekcie wyłonienie zwycięzców całej gry.

Nie należy bać się ani zombie, ani zamknięcia w galerii. Wyjście z obiektu będzie możliwe w każdej chwili, choć wykluczy kontynuowanie gry. Nad bezpieczeństwem będzie czuwać ochrona galerii, cały sztab koordynatorów i ratownicy medyczni.

Jest to nowy rodzaj rozrywki, której w regionie Lublina jeszcze nie było. Innowacyjność oraz pomysłowość organizatorów wróżą sukces temu wydarzeniu. Nawet więcej! Dzięki takiej popularności Nocy Zagadek planowana jest już druga edycja.

Spotkaliśmy się z ogromnym zainteresowaniem. Już pierwszego dnia sprzedaliśmy ok. 20% biletów. Nasi klienci ewidentnie czekali na takie wydarzenie. Poza pokojami zagadek, które prowadzimy na Starym Mieście, chcemy zapewniać też inne rodzaje kreatywnej rozrywki: gry miejskie i eventy takie jak Noc Zagadek” – mówi Grzegorz Kornijów z Let Me Out.

Ilość miejsc ograniczona

Bilety są już w sprzedaży na stronie wydarzenia www.noczagadek.pl. Koszt gry to 79 zł/os. Zgłaszać można się w drużynach liczących od 2 do 6 osób. Gra odbędzie się w nocy z 7 na 8 grudnia, ale sprzedaż biletów trwa do 3 grudnia lub do wyczerpania puli 600 wejściówek.

Zabawa rozpocznie się minutę po północy i potrwa maksymalnie do 4 nad ranem. Na najlepszych będą czekały atrakcyjne nagrody. Na wszystkich – spora dawka adrenaliny i wspaniała zabawa.

Więcej informacji na stronie www.noczagadek.pl lub www.facebook.com/noczagadek

Termin: noc z 7 na 8 grudnia 2019
Godziny: 0:01 – 4:00
Miejsce: Galeria Olimp

Organizatorzy: Let Me Out, Galeria Olimp, Mania Strzelania
Partnerzy: Ostro, Cartmax, Molon Labe

Zbierz ekipę i weź udział w zabawie! Bilety do nabycia TUTAJ.

cover photo noc zagadek
Noc Zagadek w Galerii Olimp | fot. materiały prasowe

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.