Zaginął 27-letni Patryk M. z Lublina. Wyszedł do pracy, ale tam nie dotarł

radiowóz policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Rodzina i bliscy proszą o pomoc w poszukiwaniach 27-letniego Patryka M. z Lublina. Mężczyzna wyszedł w czwartek do pracy, ale do niej nie dotarł.

AKTUALIZACJA:
► Tragiczny finał poszukiwań 27-letniego Patryka z Lublina. Znaleziono ciało

Zaginął Patryk M. z Lublina

Do zaginięcia 27-letniego Patryka M. doszło w czwartek rano. Mężczyzna około godz. 7.30 wyszedł z mieszkania do pracy, lecz jak się później okazało do niej nie dotarł. Od tamtej pory nie nawiązał z bliskimi kontaktu, a telefon ma wyłączony.

Rysopis zaginionego: Patryk M., oczy szare, wzrost ok. 180 cm. Włosy krótko ścięte brązowe. W chwili zaginięcia był ubrany w jeasny i niebiesko-granatową koszulę. Nie miał ze sobą kurtki. Zabrał ze sobą plecak koloru szarego z zielono-żółtymi nadrukami.

Ostatnio widziany był w czwartek 6 maja przy ulicy Abramowickiej w Lublinie o 7 rano. Miał wsiąść do trolejbusu linii 151 na przystanku Makowa. Sprawa zaginięcia 27-latka została zgłoszona na policję.

„Chłopak bardzo poukładany i grzeczny. Nigdy wcześniej nic takiego się nie zdarzało. Bardzo prosimy o wszelkie informacje pomocne w zlokalizowaniu Patryka pod tel. 000 000 000” – pisze członek rodziny.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Birch się znajdzie cały i zdrowy!!!
    Jestem myślami z rodziną zaginionego. Niech trzymają się dzielnie!