Tragiczny finał poszukiwań 27-letniego Patryka z Lublina. Znaleziono ciało

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

W sobotę policja poinformowała, że odnaleziono ciało 27-letniego Patryka. Mężczyzna był poszukiwany od czwartku, po tym, jak wyszedł z domu do pracy, ale do niej nie dotarł.

Zakończone poszukiwania 27-letniego Patryka z Lublina

Przypomnijmy, że Patryk wyszedł w czwartek 6 maja z mieszkania celem udania się do miejsca pracy, lecz jak się później okazało, do niej nie dotarł. Zaniepokojona rodzina nie mogła się skontaktować z 27-latkiem, ponieważ ten miał wyłączony telefon. Sprawa jego zaginięcia została zgłoszona na policję.

W sobotę rano policjanci z III Komisariatu Policji w Lublinie poinformowali o zakończonych poszukiwaniach 27-letniego mieszkańca Lublina. Ciało mężczyzny zostało odnalezione w piątek po południu w lesie Dąbrowa przy ul. Osmolickiej w Lublinie.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Śledczy wstępnie wykluczyli, by do śmierci 27-latka przyczyniły się osoby trzecie. Decyzją prokuratura ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Im więcej samobójców tym mniej samobójców, mi go nie szkoda. Dokonał wyboru i tyle.

  2. Szkoda chłopska… Co za, czasy ludzie są chu-ami każdy myśli tylko o sobie i o to by stać się milionerem..