Z brodą im do twarzy. Przed nami III Lubelski Zlot Brodaczy

Przed nami III Zlot Brodaczy w Lublinie | fot. materiały organizatora

Prezentacje kosmetyków, rozmowy z ekspertami i luźne rozmowy z innymi brodaczami przy piwku i dobrym jedzeni! Przed nami III Lubelski Zlot Brodaczy.

Nieważne ile masz lat, nieważne skąd jesteś, nieważne czy masz brodę do pasa czy trzy kłaki na twarzy. Ważne, ze broda jest częścią Ciebie. Organizatorzy Lubelskiego Zlotu Brodaczy po sukcesie pierwszych dwóch zlotów brodatych zapraszają na kolejną – trzecią – edycję.

Gośćmi zlotu będą m.in. firmy zajmujące się produkcją oraz sprzedażą kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji brody. – „Będzie okazja, żeby przetestować na sobie najlepsze specyfiki, uzupełnić swoje zapasy i porozmawiać z ekspertami w tej dziedzinie. A przede wszystkim, żeby usiąść, wypić piwo i pogadać w brodatym gronie” – zachęcają organizatorzy.

Na III Lubelskim Zlocie Brodaczy w Pubie u Szewca będzie można skorzystać z usług lubelskich Barberów. Podczas zlotu będzie prowadzona licytacja fantów, z których dochód zostanie przeznaczony na zakup karmy dla zwierząt ze Schronisko dla Zwierząt w Lublinie.

Jeśli masz coś, lub znasz kogoś, kto ma coś co możemy zlicytować to odezwij się do nas” – apelują organizatorzy.

III Lubelski Zlot Brodaczy odbędzie się w sobotę, 18 maja w Pubie u Szewca przy ul. Grodzka 18. Początek zlotu o godz 12.00. Link do wydarzenia – tutaj.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.