Wywiadowcy zwrócili uwagę na podejrzanie jadące auto. 18-letni pasażer miał przy sobie sporo „trawki”

Policyjni wywiadowcy zatrzymali auto na ul. 3 Maja w Lublinie
Policyjni wywiadowcy zatrzymali auto na ul. 3 Maja w Lublinie | fot. nadesłane

Policyjni wywiadowcy w poniedziałkowy wieczór zwrócili uwagę na podejrzanie jadące auto w centrum Lublina. Podczas kontroli młodzi mężczyźni zachowywali się nerwowo. Okazało się, że w aucie przewozili sporą ilość narkotyków. Policjanci zatrzymali 18-letniego właściciela trawki.

Reklamówka z marihuaną w samochodzie

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (7.08) około godz. 20.30 na ul. 3 Maja w Lublinie. Policyjni wywiadowcy zwrócili uwagę na podejrzanie jadące auto. Samochodem podróżowało 3 młodych mężczyzna. Funkcjonariusze od razu postanowili zatrzymać kierującego do kontroli.

„W trakcie czynności młodzi mężczyźni zachowywali się nerwowo. W związku z tym policjanci postanowili dokładnie sprawdzić samochód. W trakcie kontroli odnaleźli i zabezpieczyli reklamówkę z marihuaną” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Po zważeniu okazało się, że to prawie 250 gramów narkotyku, z czego można byłoby przygotować około 1000 gotowych porcji środków odurzających.

Zobacz także: Ile wynosi „działka” lub „porcja” dilerska według prawa? Ile to gram?

Młodzi mężczyźni zostali zatrzymani. 18-letni właściciel nielegalnego towaru usłyszał w prokuraturze zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Może mu grozić nawet do 10 lat więzienia.

Nagranie z zatrzymania

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Niesamowite. A są miejsca na tym świecie gdzie narkotykiem jest 250 gram alkoholu.