Wybuch w mieszkaniu w Świdniku. Nie żyje druga z poszkodowanych osób

wybuch w mieszkaniu w świdniku
Wybuch w mieszkaniu w Świdniku | fot. KPP Świdnik

Nie żyje 29-letni Damian K., który według śledczych miał oblać benzyną i podpalić swoją dziewczynę w jednym z mieszkań przy ul. Hallera w Świdniku. Kobieta zmarła w szpitalu.

W tym tygodniu zmarł w szpitalu w Łęcznej 29-letni Damian K. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że to on doprowadził do tragedii w jednym z mieszkań przy ul. Hallera w Świdniku.

Miał on oblać łatwopalną substancją Marlenę K. Kiedy otworzył ogień, doszło do zajęcia się również kanistra z paliwem, który eksplodował. Mężczyzna miał następnie wybiec i zamknąć się w sąsiadującym mieszkaniu. Tam próbował odebrać sobie życie, podcinając gardło, po czym wyskoczył z okna.

Kobieta w ciężkim stanie trafiła do Centrum Leczenia Oparzeń w Łęcznej. Stan 27-letniej Marleny K. był tragiczny, miała poparzone około 90 proc. powierzchni ciała. Mimo starań lekarzy, w ubiegły piątek (20 kwietnia) Marlena zmarła w szpitalu.

Mimo, że ofiara i podejrzany zmarli to śledztwo w tej sprawie nie zostaje zakończone. – W dalszym ciągu prowadzone jest śledztwo, w celu ustalenia dokładnego przebiegu zdarzenia – mówi Agnieszka Kępka z Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Świadkowie tego zdarzenia mogą się zgłaszać osobiście na komendę (al. Lotników Polskich 24) lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer 81 749 42 10 lub 997.Przeczytaj także

Wybuch w mieszkaniu w Świdniku. Dwie osoby w ciężkim stanie

Żołnierz Obrony Terytorialnej uratował osoby z pożaru mieszkania w Świdniku

Pilnie potrzebna krew dla 27-letniej Marleny Kasprzak ze Świdnika. Dziewczyna została poparzona, walczy o życie

+ Mimo starań lekarzy nie udało się uratować 27-letniej Marleny

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.