Pilnie potrzebna krew dla 27-letniej Marleny Kasprzak ze Świdnika. Dziewczyna została poparzona, walczy o życie

10479686 726288014083874 6620587304564142579 n e1408635042896

Zwracamy się z apelem o krew dla Marleny Kasprzak. Dziewczyna jest ofiarą ubiegłotygodniowego wybuchu w mieszkaniu przy ulicy Hallera w Świdniku.

W miniony piątek (13 kwietnia) w jednym z mieszkań przy ul. Hallera w Świdniku doszło do wybuchu. W mieszkaniu na parterze doszło do eksplozji z pożarem. Eksplozja była na tyle silna, że w mieszkaniu popękały wszystkie szyby. O tym zdarzenia pisaliśmy tutaj – Wybuch w mieszkaniu w Świdniku. Dwie osoby w ciężkim stanie

Strażacy szybko opanowali ogień i ewakuowali ze środka mieszkania dwie poszkodowane osoby. Wśród poszkodowanych osób była 27-letnia Marlena Kasprzak, która z poważnymi oparzeniami całego ciała została przetransportowana do Centrum Leczenia Oparzeń w Łęcznej.

Mężczyzna chciał zabić kobietę, oblewając ją łatwopalną substancją. Gdy ten otworzył ogień doszło do wybuchu. Szybka reakcja postronnych osób uratowała życie Marleny, jak i mężczyzny, który próbował zabić kobietę oraz odebrać sobie życie.

Potrzebna krew

W chwili obecnej potrzebna jest krew dla 27-latki, aby mogła ona wrócić do zdrowia. Grupa krwi nie ma znaczenia i można ją oddać w całym kraju. Krew można oddawać w centrach krwiodawstwa (lista).

Trzeba tylko podać dla kogo jest krew i szpital w jakim przebywa dziewczyna, oto te dane: Marlena Kasprzak, Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej, ul. Krasnystawska 52, Łęczna.

Prosimy o udostępnianie informacji wśród znajomych! Każda kropla się liczy!


AKTUALIZACJA

Mimo starań lekarzy nie udało się uratować 27-letniej Marleny (link)

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. co za glupota, zreszta dawno juz wyjasniono, ze to sciema. Czyli szpital ma krew, ale nie da i poczeka az dziewczyna umrze, chyba, ze ludzie przyjda oddac byle jaka krew? jako portal informacyjny moglibyscie troche poczytac na temat a nie powtarzac bzdury.

 2. A może ta Pani ma AB+ i może przyjąć każdą grupę krwi??! Ale jeśli szpital rzeczywiście ma krew no to mega chujnia delikatnie mówiąc…

 3. Szpital przyjmuje każda krew żeby się wymienić z pobliskimi szpitalami na tą potrzebna poszkodowane. Krew jest bardzo droga, więc lepiej wymienić na inną grupę…

 4. Widzisz i nie grzmisz!!!!oddając jakakolwiek krew ze wskazaniem czy bez uzupełnia się zapasy w banku krwi. Ona i tak krew dostanie…

 5. Wyznania? Chrzesciajanin narodowosci Polskiej. I co powiecie na to…? o matko, nie muzulmanin. Przestancie, ludzie, myslec glupimi stereotypami…

 6. Ludzie nie macie pojęcia o krwiodawstwie… nie piszcie komentarzy jeżeli nie wiecie jak to działa. Szpitale nie przetrzymują krwi, od tego są centra krwiodawstwa, one rozsyłają krew. Szpital moze zabezpieczyć w swoim banku małą ilość krwi np. na potrzeby operacji – to jest krew skrzyżowana i przygotowana dla konkretnego biorcy.
  Nie, nie ma ogromnych zapasów – krwi brakuje, każdej. Brakuje też samego osocza, płytek.
  Krwi się nie kupuje – nie jest droga – jest drogocenna, bo nie da się stworzyć sztucznej krwi.
  Komentarz z informacją, że osobą z grupą AB może przyjąć każdą krew to jest jakieś nieporozumienie…

 7. Witam
  czytając Państwa komentarze jestem zdania że większość z państwa pozjadała rozumy pisząc takie bzdury nie adekwatne co do artykułu a w szczególności do oddawania krwi.
  Byłem w tamtym tygodniu w Lublinie w krwiodawstwie i oddawałem krew dla mamy która jest bardzo chora i wiem na pewno że można oddać z zaznaczeniem dla kogo ma być.
  Wiem tez ze pewnych grup tak jak np. Arh- jest bardzo mało i nie jest prawdą ze jest mnóstwo krwi w krwiodawstwie.
  Wiec ludzie nie gadajcie różnych swoich przemyśleń co się mijają w prawdzie, tylko trzeba w takich sytuacjach po prostu pójść oddać krew i być dobrej myśli.
  Nie można dopuścić aby tak piękna istota opuściła NAS!!!!!POMÓŻMY JEJ!!!!!!!!

 8. Jaki wybuch? Jej Lovelady ćpun I diler oblal ja i podpalił. Adam się pociął I wyskoczył przez balkon a mądre służby doprowadziły go do zdrowia. Śmieć powinien zdychać a nie za pieniądze podatników będzie mieć wczasy za kratami.

 9. ha ha krew ratuje życie najwieksza bzdura świata. To jest dobry interes świata trzeci po narkotykach i handlu bronią.