Pilnie potrzebna krew dla 27-letniej Marleny Kasprzak ze Świdnika. Dziewczyna została poparzona, walczy o życie

Zwracamy się z apelem o krew dla Marleny Kasprzak. Dziewczyna jest ofiarą ubiegłotygodniowego wybuchu w mieszkaniu przy ulicy Hallera w Świdniku.

W miniony piątek (13 kwietnia) w jednym z mieszkań przy ul. Hallera w Świdniku doszło do wybuchu. W mieszkaniu na parterze doszło do eksplozji z pożarem. Eksplozja była na tyle silna, że w mieszkaniu popękały wszystkie szyby. O tym zdarzenia pisaliśmy tutaj – Wybuch w mieszkaniu w Świdniku. Dwie osoby w ciężkim stanie

Strażacy szybko opanowali ogień i ewakuowali ze środka mieszkania dwie poszkodowane osoby. Wśród poszkodowanych osób była 27-letnia Marlena Kasprzak, która z poważnymi oparzeniami całego ciała została przetransportowana do Centrum Leczenia Oparzeń w Łęcznej.

Mężczyzna chciał zabić kobietę, oblewając ją łatwopalną substancją. Gdy ten otworzył ogień doszło do wybuchu. Szybka reakcja postronnych osób uratowała życie Marleny, jak i mężczyzny, który próbował zabić kobietę oraz odebrać sobie życie.

Potrzebna krew

W chwili obecnej potrzebna jest krew dla 27-latki, aby mogła ona wrócić do zdrowia. Grupa krwi nie ma znaczenia i można ją oddać w całym kraju. Krew można oddawać w centrach krwiodawstwa (lista).

Trzeba tylko podać dla kogo jest krew i szpital w jakim przebywa dziewczyna, oto te dane: Marlena Kasprzak, Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej, ul. Krasnystawska 52, Łęczna.

Prosimy o udostępnianie informacji wśród znajomych! Każda kropla się liczy!


AKTUALIZACJA

Mimo starań lekarzy nie udało się uratować 27-letniej Marleny (link)

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. ha ha krew ratuje życie najwieksza bzdura świata. To jest dobry interes świata trzeci po narkotykach i handlu bronią.

 2. Jaki wybuch? Jej Lovelady ćpun I diler oblal ja i podpalił. Adam się pociął I wyskoczył przez balkon a mądre służby doprowadziły go do zdrowia. Śmieć powinien zdychać a nie za pieniądze podatników będzie mieć wczasy za kratami.

 3. Witam
  czytając Państwa komentarze jestem zdania że większość z państwa pozjadała rozumy pisząc takie bzdury nie adekwatne co do artykułu a w szczególności do oddawania krwi.
  Byłem w tamtym tygodniu w Lublinie w krwiodawstwie i oddawałem krew dla mamy która jest bardzo chora i wiem na pewno że można oddać z zaznaczeniem dla kogo ma być.
  Wiem tez ze pewnych grup tak jak np. Arh- jest bardzo mało i nie jest prawdą ze jest mnóstwo krwi w krwiodawstwie.
  Wiec ludzie nie gadajcie różnych swoich przemyśleń co się mijają w prawdzie, tylko trzeba w takich sytuacjach po prostu pójść oddać krew i być dobrej myśli.
  Nie można dopuścić aby tak piękna istota opuściła NAS!!!!!POMÓŻMY JEJ!!!!!!!!

 4. Ludzie nie macie pojęcia o krwiodawstwie… nie piszcie komentarzy jeżeli nie wiecie jak to działa. Szpitale nie przetrzymują krwi, od tego są centra krwiodawstwa, one rozsyłają krew. Szpital moze zabezpieczyć w swoim banku małą ilość krwi np. na potrzeby operacji – to jest krew skrzyżowana i przygotowana dla konkretnego biorcy.
  Nie, nie ma ogromnych zapasów – krwi brakuje, każdej. Brakuje też samego osocza, płytek.
  Krwi się nie kupuje – nie jest droga – jest drogocenna, bo nie da się stworzyć sztucznej krwi.
  Komentarz z informacją, że osobą z grupą AB może przyjąć każdą krew to jest jakieś nieporozumienie…

 5. Wyznania? Chrzesciajanin narodowosci Polskiej. I co powiecie na to…? o matko, nie muzulmanin. Przestancie, ludzie, myslec glupimi stereotypami…

 6. Widzisz i nie grzmisz!!!!oddając jakakolwiek krew ze wskazaniem czy bez uzupełnia się zapasy w banku krwi. Ona i tak krew dostanie…

 7. Szpital przyjmuje każda krew żeby się wymienić z pobliskimi szpitalami na tą potrzebna poszkodowane. Krew jest bardzo droga, więc lepiej wymienić na inną grupę…

 8. A może ta Pani ma AB+ i może przyjąć każdą grupę krwi??! Ale jeśli szpital rzeczywiście ma krew no to mega chujnia delikatnie mówiąc…

 9. co za glupota, zreszta dawno juz wyjasniono, ze to sciema. Czyli szpital ma krew, ale nie da i poczeka az dziewczyna umrze, chyba, ze ludzie przyjda oddac byle jaka krew? jako portal informacyjny moglibyscie troche poczytac na temat a nie powtarzac bzdury.