W tym miejscu kierowcy na razie nie zaparkują. Zmiany od najbliższego poniedziałku

Ulica Wieniawska zamknięta na czas remontu
Ulica Wieniawska zamknięta na czas remontu | fot. Miasto Lublin

Do końca miesiąca potrwa remont fragmentu ul. Wieniawskiej od ul. Bieczyńskiego do Krakowskiego Przedmieścia. Natomiast od najbliższego poniedziałku kierowcy nie zaparkują na całej długości ul. Wieniawskiej. Szczegóły planowanych zmian poniżej.

Kierowcy nie zaparkują na ul. Wieniawskiej

Od poniedziałku (20.11) od godzin porannych zostanie wyłączona Strefa Płatnego Parkowania na całej długości ul. Wieniawskiej. Oznacza, że w tym miejscu będzie zakaz postoju i zatrzymywania się pojazdów. Alternatywne miejsca postojowe będą dostępne wzdłuż ul. Jasnej.

Zmiany w funkcjonowaniu SPP w tym rejonie potrwają do końca listopada. W tym czasie chodniki wzdłuż ulicy zostaną rozbrukowane i ułożone na nowo, innym typem kostki/płyt. Jest to związane z pobliską budową apartamentowca Rezydencja Ogród Saski u zbiegu ulic Wieniawskiej i Jasnej.

Do końca listopada potrwa również remont fragmentu ul. Wieniawskiej od ul. Bieczyńskiego do Krakowskiego Przedmieścia. Do tego czasu kierowcy muszą korzystać z objazdu.

Szczegóły: Ulica w centrum Lublina zamknięta. Utrudnienia potrwają do końca miesiąca

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.