Ulica w centrum Lublina zamknięta. Utrudnienia potrwają do końca miesiąca

zamknięta ulica wieniawska
Zamknięta ulica Wieniawska | fot. Dominik Wąsik

W tym tygodniu rozpocznie się remont ulicy w śródmieściu Lublina. Drogowcy ustawili odpowiednie znaki, uniemożliwiając kierowcom wjazd na nią. Utrudnienia potrwają do końca miesiąca.

Remont ul. Wieniawskiej

W rejonie budowy apartamentowca Rezydencja Ogród Saski u zbiegu ulic Wieniawskiej i Jasnej w czwartek (9.11) wprowadzono zmiany w organizacji ruchu. Zamknięto dla ruchu odcinek ul. Wieniawskiej od ul. Bieczyńskiego do Krakowskiego Przedmieścia.

W tym samym czasie udostępniono kierowcom ul. Jasną, która była zamknięta dla ruchu od czerwca. Teraz kierowcy jadący od ul. Spokojnej w kierunku Krakowskiego Przedmieścia skręcą w lewo w ul. Jasną, następnie w prawo w ul. Ewangelicką i tym samym dojadą do Krakowskiego Przedmieścia.

Zmiany w organizacji ruchu będą obowiązywały do końca listopada i wynikają z postępu prac przy realizowanej inwestycji. Wykonawca w tym czasie przeprowadzi na wyłączonym odcinku prace rozbiórkowe i brukarskie. Wykona także elementy sygnalizacji świetlnej, oświetlenia ulicznego oraz kanalizacji deszczowej.

Zobacz także: Ponad 3 km nowych buspasów w Lublinie. Na kilku skrzyżowaniach pasy ruchu zmienią swoje przeznaczenie [SZCZEGÓŁY]

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.