W sobotę koncert na Placu Zamkowym. Ustawią scenę i wygrodzą plac, kierowcy nie będą mogli tu wjechać

Plac Zamkowy w Lublinie
Plac Zamkowy w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Od środy część Placu Zamkowego nie będzie dostępna dla kierowców, a od czwartku nastąpi całkowite zamknięcie placu dla ruchu samochodowego. W sobotę odbędzie się tu koncert.

Koncert na Placu Zamkowym Lublin

W sobotę na Placu Zamkowym w Lublinie odbędzie się koncert „Radio Wolny Świat – Koncert Wolności i Nadziei”. Na scenie zlokalizowanej na pl. Zamkowym wystąpią: Olivia Addams, Kalush Orkiestra, Tymek, T.Love, Krzysztof Cugowski, Myslovitz, Miuosh, Karaś/Rogucki. Wydarzenie jest biletowane.

Szczegóły: Radio Wolny Świat — koncert 17 września w Lublinie. Wystąpią: T.Love, Tymek, Cugowski, Miuosh, Myslovitz. Po ile bilety?

Organizacja koncertu w tym miejscu wiąże się z utrudnieniami dla kierowców. W dniach 15-17 września nastąpi całkowite zamknięcie placu dla ruchu. Z kolei w dniach 18-20 września, na czas demontażu sceny, wyłączona będzie z użytkowania połowa placu od strony kamienic.

Na czas przygotowań do koncertu, do 14 września, część placu od strony kamienic pozostaje wyłączona.

Zobacz także: Na Placu Zamkowym rozstawiają scenę. W sobotę zabrzmi na niej „Koncert Wolności i Nadziei” [ZDJĘCIA]

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A z okna będę mógł słuchać i popatrzeć?
    Jeśli tak to zapraszam chętnych.
    Wstęp – jedno piwo 😁

  2. Jak miasto ma za dużo pieniędzy to niech latarnie włącza o normalnej porze, a nie propagandę za nasze pieniądze uprawia. Szczytem obłudy jest zbierać na pokój kupując broń.