Radio Wolny Świat — koncert 17 września w Lublinie. Wystąpią: T.Love, Tymek, Cugowski, Miuosh, Myslovitz

koncert publiczność
Koncert | fot. Adobe Stock

Już 17 września na Placu Zamkowym w Lublinie w wyjątkowym charytatywnym koncercie zagrają artyści polscy i zagraniczni. Zagrają: Olivia Addams, Kalush Orkiestra, Tymek, T.Love, Krzysztof Cugowski, Myslovitz, Miuosh, Karaś/Rogucki.

Radio Wolny Świat koncert w Lublinie

W sobotę 17 września na Placu Zamkowym w Lublinie zagra „Radio Wolny Świat – Koncert Wolności i Nadziei”. Będzie to 6-godzinny koncert o charakterze charytatywnym. Wszystkie wpływy z biletów zostaną przekazane na fundację Ołeny i Wołodymyra Zełenskich – United24. Bilety cegiełka w cenie 49 zł/osoba.

Na Placu Zamkowym wystąpią: Olivia Addams, Kalush Orkiestra, Tymek, T.Love, Krzysztof Cugowski, Myslovitz, Miuosh, Karaś/Rogucki. Koncert z Lublina będzie transmitowany przez stacje radiowe z całego świata.

Start imprezy od godz. 16:00. Bilety na koncert do nabycia na stronie ebilet.pl.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.