Na Placu Zamkowym rozstawiają scenę. W sobotę zabrzmi na niej „Koncert Wolności i Nadziei”

Scena na Placu Zamkowym
Scena na Placu Zamkowym | fot. Dominik Wąsik

W Lublinie trwają przygotowania do Koncertu Wolności i Nadziei. 17 września na Placu Zamkowum wystąpią m.in. Olivia Addams, Kalush Orkiestra, Tymek, T.Love, Krzysztof Cugowski, Myslovitz, Miuosh, Karaś/Rogucki. Wstęp jest biletowany.

Scena na Placu Zamkowym

Trwa montaż ogromnej sceny na Placu Zamkowym w Lublinie. To przygotowania do sobotniego koncertu Radia Wolny Świat – „Koncert Wolności i Nadziei”. Cieszą się fani artystów, którzy wystąpią w Lublinie, a narzekają kierowcy, którzy przez to wydarzenie nie mają, gdzie zaparkować. Większe utrudnienia wystąpią od czwartku do soboty. Wtedy z ruchu będzie wyłączony niemal cały plac parkingowy.

Szczegóły: W sobotę koncert na Placu Zamkowym. Ustawią scenę i wygrodzą plac, kierowcy nie będą mogli tu wjechać

Koncert będzie trwał sześć godzin, a wezmą w nim udział polskie i zagraniczne gwiazdy, takie jak: Olivia Addams, Kalush Orkiestra, Tymek, T.Love, Krzysztof Cugowski, Myslovitz, Miuosh, Karaś/Rogucki. W inicjatywę włączyli się także osobistości spoza świata muzyki. Ambasadorami Radia Wolny Świat są także Julia Kamińska, Tamara Arciuch, Maciej Dąbrowski, Andrzej Supron czy Przemysław Saleta.

Sześciogodzinny koncert poprowadzą Edyta Herbuś i Maciek Rock, a poza muzycznymi atrakcjami artyści przygotowali aukcję przeróżnych fantów. Raper Tymek zapowiedział, że przekaże swoją złotą płytę na aukcję. Bilet na wydarzenie kosztuje 49 zł. Można je zakupić na stronie ebilet.pl.

Szczegóły: Radio Wolny Świat — koncert 17 września w Lublinie. Wystąpią: T.Love, Tymek, Cugowski, Miuosh, Myslovitz

Scena na Placu Zamkowym
Scena na Placu Zamkowym | fot. Dominik Wąsik
Scena na Placu Zamkowym
Scena na Placu Zamkowym | fot. Dominik Wąsik
Scena na Placu Zamkowym
Scena na Placu Zamkowym | fot. Dominik Wąsik

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zapraszam wszystkich na darmowy koncert z mojego okna!
    Wstęp – 2 piwa – jedno dla mnie!