W niedzielę rusza Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

fot. Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie
PARTNER SERWISU

Przejazd Gutkiem

W niedzielę, 16 września organizatorzy przewidzieli udział odrestaurowanego Jelcza 272 Mex, o imieniu „Gutek”. Autobus będzie atrakcję podczas niedzielnego pikniku na Placu Litewskim i wykona bezpłatne kursy.

Gutek będzie odjeżdżał o godz. 13.00, 14.00, 15.00, 16.00 i 17.00 z przystanku Plac Litewski 02 i pokona następującą trasę: 3 Maja – Prusa – Jaczewskiego – Obywatelska – Unicka – Podzamcze – Al. Unii Lubelskiej – Zamojska – Bernardyńska – Narutowicza – Głęboka – Al. Kraśnicka – Al. Warszawska – Zbożowa – Sławinkowska – Willowa – Ducha – Al.Solidarności – Poniatowskiego – Popiełuszki – Al. Długosza – Al. Racławickie – Krakowskie Przedmieście – 3 Maja.

W autobusie podczas przejazdu obecny będzie przewodnik, który opowie o zabytkach mijanych na trasie. Z kolei przedstawiciele LTEK-u, przybliżą uczestnikom historię lubelskiego „Ogórka”.

Wstecz | DalejKomentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.