W niedzielę rusza Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

fot. Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie
PARTNER SERWISU

Piknik z cyklistami

Wspólny przejazd, wzorem wycieczek urządzanych przez utworzone w 1893r. Lubelskie Towarzystwo Cyklistów, połączony z piknikiem, grami i zabawami z czasów naszych pradziadków. W trakcie przejazdu będą obowiązywały stroje stylizowane na lata 20-50-te (w tym konkurs na najlepszą stylizację na rower).

Start z Placu Zamkowego (Błonia) i przejazd rowerami do Wąwozu na Czubach LSM–miejsce na grill/ ognisko przy torze saneczkowym przy ulicy Bohaterów Monte Cassino. W trakcie pikniku rodzinny quiz związany z historią roweru i Lublina.

Prezentacja rowerów z lat 30-tych w tym roweru wyprodukowanego w Lubelskiej Wytwórni Rowerów pod firmą inż. W. Świąteckiego.

Wstecz | DalejKomentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.