Urzędnicy będą mieć wolne 7 stycznia. Tego dnia nic nie załatwisz w tych miejscach

Wydział Komunikacji w Lublinie
Wydział Komunikacji w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Najbliższy piątek 7 stycznia będzie dniem wolnym dla pracowników większości urzędów i instytucji państwowych. Urzędnicy odbierają wolne za Nowy Rok.

7 stycznia dniem wolnym od pracy w urzędach

Przypomnijmy, że według Kodeksu pracy każde święto przypadające w innym dniu niż niedziela, obniża wymiar czasu pracy o 8 godzin – pracownikom należy się zwolnienie z obowiązku świadczenia pracy innego dnia. W związku z tym, że w tym roku Nowy Rok wypadł w sobotę, zgodnie z Zarządzeniem z dnia 8 listopada 2021 r., 7 stycznia będzie dla pracowników urzędu dniem wolnym od pracy.

Zobacz także: Dni wolne w 2022 roku. Kiedy wziąć urlop? Dni wolne od pracy i długie weekendy w 2022

Urząd Miasta Lublin

7 stycznia (piątek) Urząd Miasta Lublin będzie nieczynny dla interesantów. W tym dniu dyżur pełnią pracownicy na stanowisku ds. rejestracji zgonów w Urzędzie Stanu Cywilnego przy ul. Spokojnej 2 (pokój 289) w godz. od 8.00 do 15.00.

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie

Zgodnie z Zarządzeniem nr 10/2021 Dyrektora Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie z dnia 16 listopada 2021r. dzień 7 stycznia 2022r. ustala się dniem wolnym od pracy.

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie

Punkty Sprzedaży Biletów ZTM w Lublinie zlokalizowane na ul. Nałęczowskiej 14 i ul. Zielonej 5 oraz Biuro Obsługi Klienta w dniu 7 stycznia będą nieczynne.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie

7 stycznia będzie dniem wolnym dla pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie.

Lubelski Urząd Wojewódzki

Dyrektor generalny Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, Zarządzeniem Nr 43 z dnia 13 grudnia 2021 roku ustalił dzień 7 styczna 2022 roku dniem wolnym dla pracowników Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, zatrudnionych w podstawowym systemie czasu pracy.

ZUS

7 stycznia placówki ZUS będą zamknięte. Tego dnia nie będzie działać także Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS. Do dyspozycji klientów pozostaje Platforma Usług Elektronicznych ZUS oraz specjalna infolinia do obsługi spraw związanych z Polskim Bonem Turystycznym (tel. 22 11 22 111).

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A z jakiej racji. Do roboty ! To ja mam wolne żeby w końcu sprawy urzędowe załatwić. Urzędnik to nie człowiek tylko robot na nic nie zasługuje!!