Ulica Janowska zamknięta. Ogromny paraliż komunikacyjny na pobliskich ulicach

diamentowa zemborzycka wrotkowska romera korek
Duże korki w rejonie ulic: Diamentowa, Zemborzycka, Wrotkowska, Romera w Lublinie | fot. Mapy Google

Ogromne korki utworzyły się na ulicach Diamentowej, Romera i Zemborzyckiej po tym, jak dziś rano zamknięta została ul. Janowska. Kierowcy powinni w miarę możliwości wybierać inne drogi.

Wykonawca przebudowy linii kolejowej na odcinku Lublin – Dęblin wprowadził dzisiaj rano tj. 12.11.2019r. tymczasową organizację ruchu związaną z remontem wiaduktu kolejowej na ul. Janowskiej.

Od 12 do 22 listopada będą prowadzone prace przy rozbiórce żelbetonowej płyty obiektu, które wymagają zmian w organizacji ruchu” – informuje Karol Jakubowski z biura prasowego PKP PLK.

Na ulicy Janowskiej od 12 listopada od godz. 8:00 do 22 listopada do godz. 19:00 jezdnia i chodnik pod wiaduktem kolejowym zostaną całkowicie zamknięte dla ruchu.

W związku z tymi pracami przejazd samochodów i autobusów komunikacji miejskiej pod wiaduktem nie jest możliwy. W tym czasie objazdy poprowadzone są ulicami Diamentową, Romera, Nałkowskich i Żeglarską.

Czytaj więcej: Na jedenaście dni zamkną przejazd pod wiaduktem na ul. Janowskiej

Ogromny paraliż

W związku z zamknięciem ul. Janowskiej i skierowaniem kierowców i komunikacji miejskiej na objazdy pobliskie ulice zostały sparaliżowane. Kierowcy stoją w ogromnych korkach, które są na ulicach: Diamentowej, Romera, Zemborzyckiej, Wrotkowskiej i Jana Pawła II.

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że z powodu zamknięcia ul. Janowskiej występują utrudnienia na ul. Diamentowej. Pojazdy linii nr 1, 6, 11, 15, 21, 25 37, 38, 40, 50, 157, 160 i 162 kursują z opóźnieniem do 1 godziny.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.