Trzy hulajnogi w rzece Bystrzyca, kolejna przy ulicy bez kierownicy

Trzy hulajnogi wrzucone do rzeki Bystrzyca, kolejna przy ulicy bez kierownicy
Trzy hulajnogi wrzucone do rzeki Bystrzyca, kolejna przy ulicy bez kierownicy | fot. nadesłane

Hulajnogi elektryczne masowo dewastowane w Lublinie. W ostatnich dniach trzy z nich zostały wrzucone do rzeki Bystrzyca, a kolejną znaleziono przy ulicy bez kierownicy.

Hulajnogi elektryczne nie mają łatwo w Lublinie. Jak nie parkowanie na dachu budynku, to są wrzucane do koszy na śmieci lub do rzeki. W miniony weekend zostaliśmy poinformowani przez naszych Czytelników o kolejnych aktach wandalizmu z udziałem elektrycznych hulajnóg.

W sobotę (11.09) jeden z Czytelników znalazł uszkodzoną hulajnogę elektryczną operatora Bolt na Czechowie na ul. Oratoryjnej. Hulajnoga została zniszczona, brakowało kierownicy.

Hulajnoga Bolt bez kierownicy na ul. Oratoryjnej w Lublinie
Hulajnoga Bolt bez kierownicy na ul. Oratoryjnej w Lublinie | fot. Kamix

Kolejną informację otrzymaliśmy w niedzielę (12.09) od czytelnika Kamila. Tym razem nieznany sprawca (lub sprawcy) wrzucił trzy hulajnogi elektryczne operatora Lime do rzeki Bystrzyca przy Parku Ludowym.

„W Bystrzycy koło starej kładki w Parku Ludowym znajdują się kolejne trzy hulajnogi. Wygląda to trochę tak, jakby były wyrzucone z kładki, ponieważ znajdują się praktycznie obok niej na środku jej długości. Gdyby nie to, że moja dziewczyna akurat wychyliła się nad kładką, to żadne z nas by ich nie zauważyło” – pisze pan Kamil i przesyła zdjęcie.

Hulajnogi elektryczne w rzece Bystrzyca przy Parku Ludowym w Lublinie
Hulajnogi elektryczne w rzece Bystrzyca przy Parku Ludowym w Lublinie | fot. czytelnik Kamil

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.