Hulajnogi elektryczne Bolt wrzucone do kosza. „Brak poszanowania”

Hulajnogi elektryczne Bolt wrzucone do kosza przy skrzyżowaniu ulic Męczenników Majdanka i Lotniczej
Hulajnogi elektryczne Bolt wrzucone do kosza przy skrzyżowaniu ulic Męczenników Majdanka i Lotniczej | fot. czytelniczka Emilia

W poniedziałek ktoś wstał lewą nogą i postanowił wyżyć się na hulajnogach elektrycznych Bolt. W Lublinie zdewastowane zostały dwie hulajnogi, które wylądowały w koszu na śmieci.

Hulajnogi w koszu na śmieci

Sytuacja ma miejsce przy skrzyżowaniu ulic Droga Męczenników Majdanka i Lotniczej w Lublinie. Zostaliśmy powiadomieni przez naszych Czytelników, że w koszu na śmieci znajdują się dwie hulajnogi elektryczne Bolt.

Internauci zaczęli potępiać sprawcę/ów wandalizmu. Niektórzy zwrócili też uwagę na to, jak użytkownicy hulajnóg parkują elektryczne pojazdy. Wiele hulajnóg blokuje chodniki, utrudniając tym samym przemieszczanie się pieszym.

Podobne sytuacje zdarzały się również z rowerami miejskimi. Pisaliśmy o przypadku porzuconego roweru w przenośnej toalecie oraz rowerze w zaparkowanym samochodzie.

Hulajnogi elektryczne Bolt wrzucone do kosza przy skrzyżowaniu ulic Męczenników Majdanka i Lotniczej
Hulajnogi elektryczne Bolt wrzucone do kosza przy skrzyżowaniu ulic Męczenników Majdanka i Lotniczej | fot. czytelniczka Karolina

Przypomnijmy, że miasto przygotowało 100 parkingów dla hulajnóg elektrycznych na terenie Lublina. Ich listę znajdziesz tutaj: Lublin stawia kolejne miejsca parkingowe dla hulajnóg. Właściciele hulajnóg muszą również liczyć się z karami za źle zaparkowaną hulajnogę. Szczegóły: Posypią się kary za źle zaparkowane hulajnogi elektryczne

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Na przystanku na Krańcowej przy rondzie pod Makro leżą za to rowery miejskie, 5 szt. Brak słów…