Ktoś wybił szybę w zaparkowanym aucie. Wykorzystał do tego rower miejski

67162634 1044035472456660 7763933040048340992 n
Ktoś wybił szybę w samochodzie przy pomocy roweru miejskiego | fot. czytelnik Adrian

Głupota wandali znowu dała o sobie znać. Tym razem nieznany sprawca wykorzystując rower miejski wybił szybę w zaparkowanym volkswagenie przy ul. Harnasie w Lublinie.

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na parkingu przy ul. Harnasie w Lublinie, dzielnica Czechów Północy. Nieznany sprawca wykorzystując prawdopodobnie znaleziony rower miejski postanowił go wykorzystać. Przy pomocy roweru wybił boczną szybę w zaparkowanym volkswagenie passacie i częściowo włożył do niej rower.

Operator Lubelskiego Roweru Miejskiego przypomina, że opłaty za wypożyczenie są naliczane do momentu zwrócenia roweru. Po przekroczeniu 12 godzin może nas to kosztować 200 złotych. W przypadku utraty lub całkowitemu zniszczeniu jednośladu użytkownik jest obciążany kwotą od 2 do 2,5 tys. zł.

Osoby, które znalazły porzucony rower powinny skontaktować się z naszą infolinią pod numerem 22 244 13 13 (od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00) i zgłosić miejsce, w którym znajduje się jednoślad. W ramach wdzięczności takiej osobie, doładowujemy konto w naszym systemie kwotą 5-10 zł” – wyjaśnia biuro prasowe Nextbike Polska.

Jeśli masz zdjęcie porzuconego roweru miejskiego, prześlij nam na redakcyjnego maila: [email protected]

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.