Trwają poszukiwania 32-letniego mężczyzny, który na oczach kolegi wskoczył w nocy do rzeki Wieprz

Akcja poszukiwawcza na Wieprzu
Akcja na Wieprzu | fot. KPP Łęczna

Akcja poszukiwawcza na rzece Wieprz. Policjanci oraz strażacy, przeczesują koryto rzeki. Zaginionym jest 32-letni mieszkaniec gminy Milejów, który na oczach kolegi wskoczył w nocy do rzeki i nie wypłynął na powierzchnię.

Nocna akcja poszukiwawcza bez efektu

Dwaj mężczyźni spędzali czas nad rzeką wieczorową porą. W okolicach godziny 23:00 jeden z nich wskoczył do rzeki i nie wypłynął. Mężczyzna będący naocznym świadkiem natychmiast powiadomił służby o zaginięciu 32-letniego kolegi.

Akcja poszukiwawcza na rzece Wieprz
Akcja poszukiwawcza na rzece Wieprz | fot. KPP Łęczna

W nocnej akcji ratowniczej udział brali policjanci, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Łęcznej, strażacy ochotnicy z powiatu łęczyńskiego oraz Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego Państwowej Straży Pożarnej z Lublina. Służby ratunkowe dokonały sprawdzenia koryta rzeki oraz linii brzegowej, niestety nie udało się odnaleźć zaginionego.

Inne zdarzenia z regionu:

Rano wznowiono działania — w akcji dron, łodzie i nurkowie

Dzisiaj rano akcja poszukiwawcza została wznowiona, biorą w niej udział policjanci, strażacy zawodowi oraz strażacy ochotnicy. Na miejscu pracują nurkowie. Akcja prowadzona jest z wykorzystaniem drona i kilku łodzi. – jak informuje sierżant sztabowy Anna Brodaczewska

Zdarza wam się korzystać z rzeki Wieprz? Dajcie znać w komentarzach anonimowo.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.