Policjant na wolnym zatrzymał pijanego kierowcę. Delikwent wydmuchał 3,5 promila

pijany kierowca kraśnik
Zatrzymanie 43 latka kraśnik | pijany kierowca KMP Kraśnik

Policjant z CBŚP Lublin zatrzymał pijanego kierowce szykującego się do wyjazdu z osiedlowego parkingu. Uwagę funkcjonariusza zwrócił fakt, że kierujący wyjeżdżając uderzył zderzakiem w krawężnik. Po otworzeniu drzwi policjant poczuł charakterystyczną woń alkoholu i wyciągnął kluczyki ze stacyjki.

Kierowca Opla na podwójnym gazie. 3,5 promila w wydychanym powietrzu

Kilka dni temu w godzinach wieczornych będący na wolnym policjant z Zarządu w Lublinie CBŚP zauważył kierującego Oplem, który próbował wyjechać na drogę ze sklepowego parkingu. Robił to jednak tak nieudolnie, że wcześniej uderzył w krawężnik, uszkadzając zderzak.

zatrzymanie pijanego kierowcy
Zatrzymanie pijanego kierowcy KMP Kraśnik

43 latek z zarzutami i chudszy o pięć tysięcy złotych

Zatrzymany 43-letni mężczyzna „wydmuchał” ponad 3,5 promila. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2, świadczenie pieniężne w kwocie co najmniej 5 tysięcy złotych, a także zakaz prowadzenia pojazdów na co najmniej 3 lata. – przekazał aspirant Paweł Cieliczko

Kary dla pijanych kierowców, powinny być ostrzejsze Tak/Nie? Daj znać w komentarzach anonimowo. Dobrze, że nie wyjechał na drogę publiczną.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.