Kierowca BMW przegiął z prędkością. Rajd zakończył z telemarkiem na cmentarzu

BMW uderzyło w cmentarz Opole Lubelskie
BMW wypadło z drogi | fot. KMP Opole Lubelskie

Wczoraj (01.08.2023) w Opolu Lubelskim kierujący BMW na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wylądował na terenie cmentarza, uszkodził kilka nagrobków. Mundurowi przybyli na miejsce sprawdzili stan trzeźwości i nałożyli mandat na kierowcę.

Za szybko do panujących warunków na drodze

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj (01.08.2023) w Opolu Lubelskim. Kierujący samochodem BMW na łuku drogi zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie cmentarza. Uszkodził również trzy nagrobki.

Kierującym okazał się 24-latek z gminy Karczmiska. Nie dostosował on prędkości do warunków panujących na drodze. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.

Inne zdarzenia drogowe:

Białe BMW wpadło na cmentarz
BMW wypadło z drogi | fot. KMP Opole Lubelskie

Portfel lżejszy o 1100 zł

Mundurowi przybyli na miejsce zdarzenia po sprawdzeniu stanu kierującego za ten wyczyn nagrodzili kierowcę mandatem karnym w wysokości 1100 złotych.

Zmienne warunki na drodze i nadmierna prędkość plus opady deszczu to proszenie się o kłopoty. Pamiętaj, że jako kierowca powinieneś dostosować prędkość i technikę jazdy do aktualnej sytuacji na drodze.

Co sądzicie o tej sytuacji? Kierowca BMW może mówić o ogromnym szczęściu. Dajcie znać w komentarzach pod artykułem anonimowo.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.