TOP 7. Sprawdź, co ciekawego dzieje się w ten weekend w Lublinie [15-17 grudnia]

Mężczyzna na jarmarku świątecznym, choinka w tle
Mężczyzna na jarmarku świątecznym | fot. Adobe Stock

W nadchodzący weekend nie brakuje ciekawych wydarzeń! Wśród nich Jarmark Bożonarodzeniowy, ciężarówka Coca-Coli, czy darmowe choinki za krew. Oprócz tego, na miłośników ładnych rzeczy czekają Targi Rzeczy Wyjątkowych. Zobaczcie, co jeszcze dzieje się w Lublinie.

Piątek, 15 grudnia

Choinka za krew

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie razem z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Lublinie będą rozdawać choinki dla wszystkich dawców, którzy w siedzibie głównej RCKiK, terenowych oddziałach oraz na akcji terenowej przed CSK oddadzą krew lub jej składniki.

Szczegóły: Można zdobyć choinkę za krew. Kolejna edycja akcji w Lublinie. Poznaj szczegóły

Sobota, 16 grudnia

Świąteczna ciężarówka Coca-Cola w Lublinie

Miasteczko Coca-Coli będzie zlokalizowane na Placu Zamkowym. Tam też zaparkuje świąteczna ciężarówka Coca-Coli. Na wszystkich przybyłych będą czekać darmowe puszki napoju, personalizowane szklanki, czy pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem i ciężarówką. W programie wydarzenia zaplanowano również koncerty.

  • Godzina: 16:00-21:00

Szczegóły: Ciężarówka Coca-Coli w sobotę przyjedzie do Lublina. Koncerty, darmowe napoje, personalizowane szklanki

Jarmark Bożonarodzeniowy w Lublinie

Przed nami lubelski Jarmark Bożonarodzeniowy, czyli doroczne wydarzenie przyciągające mieszkańców świąteczną ofertą gastronomiczno-handlową przygotowaną przez rodzimych wytwórców. To wyjątkowa okazja do degustacji regionalnych dań i produktów tradycyjnych oraz podziwiania unikatowych wyrobów rękodzielniczych.

  • Godzina: stoiska będą czynne w sobotę i niedzielę w godz. 11:00-18:00

Szczegóły: Jarmark Bożonarodzeniowy w Lublinie. Co się będzie działo w sobotę i niedzielę, 16-17 grudnia 2023? PROGRAM

Chodź na łyżwy w Lublinie

Dzień otwarty programu „Chodź na łyżwy” na lodowisku Icemania w Lublinie. Zajęcia poprowadzi UKŁF Salchow. Wydarzenie skierowane jest do dzieci w wieku szkolnym oraz ich opiekunów. Uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne, na miejscu będzie możliwość odpłatnego wypożyczenia łyżew.

  • Godzina: 8:05-10:00

Szczegóły: Chodź na łyżwy! W sobotę bezpłatny piknik rodzinny na lodowisku Icemania

Motor Lublin – Lechia Gdańsk

Przed Motorem Lublin ostatnie ligowe spotkanie na Arenie Lublin w tym roku. Ich rywalem będzie Lechia Gdańsk. Przed meczem od godz. 18:00 tuż obok Sklepu Kibica przy Arenie będą serwowane dla kibiców darmowe gorące napoje. Bilety dostępne na https://bilety.motorlublin.eu/ oraz stacjonarnie w oficjalnych Sklepach Motoru Lublin: przy Arenie, oraz w Galerii Olimp.

  • Godzina: 20:00

Niedziela, 17 grudnia

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie

Podczas wydarzenia będzie można spotkać twórców, projektantki, rzemieślników i artystki oraz znaleźć niepowtarzalne, bo ręcznie wykonane, świąteczne prezenty dla bliskich. Sprawunki odbędą się w siedzibie Warsztatów Kultury, czyli we wnętrzu zabytkowej kamienicy przy ul. Grodzkiej 7, w samym sercu Starego Miasta w Lublinie. Wstęp wolny.

  • Godzina: 10:00-18:00

Morsowanie w Zalewie Zemborzyckim

Lubelski Klub Morsów zaprasza na wspólne morsowanie w Zalewie Zemborzyckim. Kąpiel zaplanowano w rejonie Mariny.

  • Godzina: 12:00

Więcej wydarzeń znajdziesz tu: Wydarzenia, kultura i rozrywka w Lublinie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.