Ciężarówka Coca-Coli w sobotę przyjedzie do Lublina. Koncerty, darmowe napoje, personalizowane szklanki

Ciężarówka Coca-Coli
Ciężarówka Coca-Coli | fot. Coca-Cola

Już w sobotę, 16 grudnia do Lublina zawita świąteczna ciężarówka Coca-Coli. Na wszystkich przybyłych będą czekać darmowe puszki napoju, personalizowane szklanki, czy pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem i ciężarówką. Sprawdź, jakie atrakcje zaplanowali organizatorzy.

Ciężarówka Coca-Cola Lublin 16 grudnia

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli zaparkuje w sobotę 16 grudnia na Placu Zamkowym od godz. 16:00. Tam na terenie całego placu znajdzie się miasteczko Coca-Coli, w którym przewidziano wiele atrakcji dla osób, które tego dnia postanowią odwiedzić to miejsce.

Oprócz czerwonej ciężarówki stanie tam również scena, jak również strefa gastronomiczna. Każdy chętny będzie miał możliwość zrobienia sobie pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem, jak również ciężarówką Coca-Coli.

Na scenie zaplanowano koncerty kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu Sienna Gospel Choir oraz Karoliny Szczurowskiej. Każdy użytkownik aplikacji Coca-Cola będzie mógł przygotować personalizowaną szklankę, a w trakcie wydarzenia organizatorzy rozdadzą darmowe puszki Coca-Cola Zero Cukry Zero Kofeiny.

Oprócz szklanek będzie również możliwość przygotowania świątecznej kartki przy użyciu narzędzia AI. Ponadto w trakcie wydarzenia będzie trwała zbiórka na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża (PCK)

Wydarzenie potrwa do godziny 21:00.

Aktualizacja: Tłumy przybyły zobaczyć ciężarówkę Coca-Coli. Akcja, choć bez polotu – przyciągnęła tysiące mieszkańców [DUŻO ZDJĘĆ]

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.