Chodź na łyżwy! W sobotę bezpłatny piknik rodzinny na lodowisku Icemania

lodowisko icemania
Lodowisko Icemania | fot. Dominik Wąsik

W najbliższą sobotę 16 grudnia na lodowisku Icemania w Lublinie odbędzie się łyżwiarski piknik rodzinny – dzień otwarty programu „Chodź na łyżwy”. Wstęp jest bezpłatny.

Chodź na łyżwy w Lublinie 2023

Po raz kolejny wydarzenie związane z akcją „Chodź na łyżwy” odbędzie się w Lublinie. Dzień otwarty i piknik rodzinny rozpocznie się 16 grudnia od godz. 8:05 na lodowisku Icemania przy Alejach Zygmuntowskich 4.

Zgodnie z tradycją, otworzy je widowiskowy pokaz umiejętności miejscowych zawodników. Po dziesięciu minutach wrażeń rozpocznie się pierwsza tura zajęć, na której lokalni lubelscy łyżwiarze, będą mogli rozwinąć swoje umiejętności lub zgłębić od podstaw tajniki tej wymagającej i efektownej dyscypliny.

Po pierwszej turze zajęć, gości czeka piętnastominutowa przerwa techniczna. Następnie odbędzie się kolejny pokaz, wraz z drugą turą zajęć.

„Na uczestników czekają różne konkursy, nagrody i zabawy. Jest to świetna forma na aktywne spędzanie czasu z rodziną. Po zajęciach dzieciaki wyniosą podstawowe informacje i umiejętności na temat zachowania, bezpieczeństwa, ubioru i wszystkich rzeczy związanych z łyżwiarstwem. Jeśli ktoś nie miał z tym sportem do czynienia to wydarzenie to idealna okazja do postawienia pierwszych kroków” – mówi Dorota Pieńkoś z Uczniowskiego Klubu Łyżwiarstwa Figurowego Salchow.

Harmonogram:

  • 08:05 – 08:15 Pokaz
  • 08:15 – 08:55 I tura zajęć
  • 08:55 – 09:10 Przerwa techniczna
  • 09:10 – 09:20 Pokaz
  • 09:20 – 10:00 II tura zajęć

Zapisy

Wydarzenie jest skierowane do dzieci przedszkolnych i uczniów szkół podstawowych. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Link do zapisów: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScF_OrcAX0E5BYAuRlkGyOhOUFmN1XZQd_oMbk9CCr7O7fy2A/viewform

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.