To będzie pierwszy sklep tej sieci w Lublinie. Otwarcie 20 października

Aldi przy ul. Zelwerowicza w Lublinie
Aldi przy ul. Zelwerowicza w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Sklep Aldi stanął przy ul. Zelwerowicza, obok stacji paliw BP. W dniu otwarcia na klientów będą czekały liczne promocje i prezenty.

Otwarcie Aldi Lublin przy ul. Zelwerowicza

Jeszcze do niedawna przy ul. Zelwerowicza trwała budowa nowego obiektu, a już dziś w zasadzie wszystko jest gotowe. Budynek już stoi, teren wkoło uporządkowano, a sieć przygotowuje się do otwarcia pierwszego sklepu Aldi w Lublinie.

Aldi mieścić się będzie przy ulicy Zelwerowicza. Jego otwarcie zaplanowano na środę 20 października. Na razie w sklepie trwają przygotowania, na półkach układany jest towar. Z okazji otwarcia sieć zaplanowała specjalne promocje, a w dniu otwarcia dla każdego klienta przewidziano drobny poczęstunek.

Nowością jest promocja Ale Prezenty aktywna w dniu otwarcia sklepu – 20 października. Konsumenci, którzy dokonają wtedy zakupów za kwotę 100 zł brutto otrzymają torby wypełnione produktami ALDI, przy czym oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.

Aldi przy ul. Zelwerowicza będzie czekał na klientów od poniedziałku do soboty w godz. 6–22, a w niedziele handlowe w godz. 9–20. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

Kolejne dwa sklepy Aldi powstają przy ul. Romera i przy skrzyżowaniu ul. Do Dysa i al. Spółdzielczości Pracy. Czwarty ma powstać na terenie Węglin Parku.

Aldi przy ul. Zelwerowicza w Lublinie
Aldi przy ul. Zelwerowicza w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.