Ruszyła budowa drugiego Aldi w Lublinie. Kiedy otwarcie?

Sklep Aldi
Sklep Aldi | materiały prasowe

Ruszyła budowa drugiego Aldi w Lublinie. Według zapewnień przedstawicieli firmy, zakupy w nowym sklepie będziemy mogli zrobić jeszcze w tym roku.

Aldi przy al. Spółdzielczości Pracy

Teren ogrodzony, a na placu pracuje ciężki sprzęt. Na działce przy skrzyżowaniu ul. Do Dysa i al. Spółdzielczości Pracy ruszyła budowa drugiego sklepu niemieckiej sieci Aldi w Lublinie. Pierwszy Aldi buduje się właśnie przy ul. Zelwerowicza.

„Powstający sklep Aldi w Lublinie przy al. Spółdzielczości Pracy jest w trakcie budowy. Obecnie trwają roboty ziemne. Obiekt powstaje zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki” – mówi Dominika Juszczyk, manager komunikacji i PR Aldi Polska.

Łączna powierzchnia nowego Aldi w Lublinie wyniesie ponad 1400 mkw., a przy wejściu na klientów będzie czekał parking na ok. 90 miejsc parkingowych. Otwarcie sklepu zaplanowane zostało jeszcze w tym roku.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.