Ruszyła budowa pierwszego sklepu sieci Aldi w Lublinie. Otwarcie jeszcze w tym roku

aldi
Materiały prasowe

Na działce przy ul. Zelwerowicza ruszyła budowa pierwszego sklepu niemieckiej sieci Aldi w Lublinie. Otwarcie nowego sklepu planowane jest jeszcze w tym roku.

Sklep Aldi w Lublinie

Na działce stanęły już kontenery, wkrótce wjadą ciężkie maszyny. Rusza budowa pierwszego sklepu sieci Aldi w Lublinie. Sklep będzie zlokalizowany przy ul. Zelwerowicza, a dokładnie w pobliżu skrzyżowania z ul. Poligonową obok stacji paliw BP.

Sklep Aldi przy ul. Zelwerowicza będzie obiektem o łącznej powierzchni ponad 1400 m2, natomiast powierzchnia sali sprzedaży sklepu wyniesie około 1000 m2.

Wokół sklepu zaplanowano około 70 miejsc parkingowych, w tym specjalnie oznaczone miejsca dla rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.

„Sieć zatrudni kilkunastu pracowników na potrzeby nowej lokalizacji. Otwarcie nowego sklepu planowane jest jeszcze w tym roku” – mówi Dominika Juszczyk z biura prasowego firmy Aldi.

ZOBACZ TAKŻE:
► Aldi wchodzi do Lublina. W planach trzy sklepy. Poznaliśmy ich lokalizacje

Firma planuje jeszcze w tym roku otwarcie sklepu w Białej Podlaskiej.

ALDI to międzynarodowa sieć dyskontów, posiadająca w Polsce 170 sklepów i zatrudniająca niemal 3500 pracowników.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Nasz rodzimy handel trzeba zniszczyć już definitywnie. Mało zachodniego dziadostwa?

  2. Aldi to najwiekszy koncern Sieci sporzywczej!! Gigant z najtansza zywnoscia!!
    w Niemczech!! Biedronka i Stokrotka nie maja szans!! na Konkurowanie po prostu cenami i podaza swiezych towarow zdobywaja rynek!! a to dla ludzi nie majacej duzo kasy jest dominujace!!