Ruszyła budowa trzeciego sklepu Aldi. Mieszkańcy obawiają się o wyremontowaną ulicę

Budowa trzeciego sklepu Aldi w Lublinie - przy ul. Romera
Budowa trzeciego sklepu Aldi w Lublinie - przy ul. Romera | fot. czytelnik Sławomir

Mieszkańcy Wrotkowa obawiają się o niedawno co wyremontowaną ulicę Nałkowskich, którą co kilkadziesiąt minut przejeżdżają ciężarówki wywożące gruz i ziemię z budowy trzeciego w mieście sklepu Aldi.

Budowa Aldi przy ul. Romera

Remont ul. Nałkowskich zakończył się z końcem maja tego roku. Nową nawierzchnię zyskała jezdnia na odcinku od ul. Romera do ul. Żeglarskiej. Remont polegał na zdjęciu starej warstwy jezdni i położeniu dwóch nowych: wyrównawczej i ścieralnej.

Do naszej redakcji odezwał się jeden z okolicznych mieszkańców, który jest zaniepokojony obecnie prowadzonymi pracami przy budowie trzeciego w Lublinie sklepu sieci Aldi przy ul. Romera, naprzeciwko pętli autobusowej. Pierwsze dwa powstają przy ul. Zelwerowicza i przy skrzyżowaniu ul. Do Dysa i al. Spółdzielczości Pracy. Czwarty ma powstać na terenie Węglin Parku.

„Chciałbym nagłośnić sprawę wywozu gruzu z budowy sklepu przy pętli autobusowej nr 6 na ul. Romera. Przypomnę tylko, że ulica Nałkowskich została wyremontowana miesiąc wstecz, a wielkie ciężarówki i wywrotki wywożą gruz; co 5-10 minut przejeżdżają załadowane gruzem. Ja, jak i wielu innych mieszkańców osiedla wyrażamy swoje oburzenie i prosimy o nagłośnienie sprawy, bo przy upałach +35⁰C o koleiny i uszkodzenia nie będzie się trzeba długo prosić” – pisze mieszkaniec i przesyła zdjęcia.

Budowa trzeciego sklepu Aldi w Lublinie - przy ul. Romera
Budowa trzeciego sklepu Aldi w Lublinie – przy ul. Romera | fot. czytelnik Sławomir
Budowa trzeciego sklepu Aldi w Lublinie - przy ul. Romera
Budowa trzeciego sklepu Aldi w Lublinie – przy ul. Romera | fot. czytelnik Sławomir

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.