Ważny temat? Prześlij newsa!

Tesco zamknie hipermarket w Lublinie. Co powstanie w tym miejscu?

Spotted Lublin

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Hipermarket Tesco przy ul. Orkana będzie funkcjonował w naszym mieście do końca grudnia 2019 roku. Po nowym roku w tym miejscu powstanie nowy sklep, lecz pod innym szyldem. Jakim?

Przypomnijmy, że sieć Tesco Polska sprzedała pięć hipermarketów. To placówki w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i Lublinie. Są to nieruchomości połączone z galeriami lub pasażami handlowymi.

Już wiadomo, że hipermarket Tesco zlokalizowany przy ul. Orkana będzie działał w Lublinie do końca grudnia 2019 roku. Do tego czasu klienci będą mogli robić zakupy pod szyldem Tesco, ponieważ po tym czasie budynek zmieni właściciela.

Jak się dowiedzieliśmy od jednego z kierowników sklepu, przejęciem lubelskiego hipermarketu Tesco jest zainteresowana niemiecka sieć marketów Kaufland. Takie informacje posiadają również pracownicy pasażu Tesco, którzy również słyszeli, że w miejscu Tesco ma powstać Kaufland.

Postanowiliśmy się zwrócić do biura prasowego Kaufland, z prośbą o potwierdzenie, czy faktycznie w tym miejscu ma powstać kolejny już w naszym mieście hipermarket Kaufland. – „Pragniemy poinformować, że nie komentujemy pogłosek z rynku” – czytamy w odpowiedzi biura prasowego.

Czytaj także: Tesco w Lublinie do likwidacji. Wielka wyprzedaż produktów, klienci obładowani zakupami

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Ważny temat? Prześlij newsa!

Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Bądź na bieżąco z Lublinem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check