Otwarcie sklepu Kaufland w Lublinie

kaufland kraśnik
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W czwartek 14 lutego o godzinie 7 rano zostanie otwarty pierwszy market sieci Kaufland w Lublinie, przy ulicy Męczenników Majdanka 14. Jakie promocje będą czekać na klientów?

Otwarcie pierwszego sklepu niemieckiej sieci Kaufland w Lublinie spowoduje zwiększenie lokalnej konkurencji wśród sieci sprzedażowych. Dla mieszkańców oznacza to zróżnicowanie oferty. Kaufland przy ul. Męczenników Majdanka 14 w Lublinie będzie czynny, od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00 – 22.00, a w niedziele handlowe od 8.00 do 21.00.

W środku klienci znajdą ponad 15 tys. produktów, w tym artykuły świeże – owoce i warzywa, pieczywo prosto z pieca, kurczaka z grilla oraz mięso, sery i wędliny dostępne zarówno przy ladzie, jak i w części samoobsługowej. Ponadto, można zakupić artykuły przemysłowe, m.in. tekstylia, kosmetyki, artykuły dziecięce, AGD oraz RTV.

W sklepie klienci będą mogli bezpłatnie korzystać z Wi-Fi. Poruszanie się po obiekcie ułatwi intuicyjny system prowadzenia klienta oparty na identyfikacji kolorystycznej i graficznej spójny z oznaczeniami stosowanymi w gazetkach reklamowych sieci.

Dla zmotoryzowanych przeznaczony jest przestronny parking o podwyższonym standardzie, obejmujący także miejsca postojowe przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz dla rodzin z dziećmi. Cykliści mogą zostawić rower w rowerowni.

Otwarcie sklepu Kaufland przy ul. Męczenników Majdanka 14 odbędzie się w czwartek, 14 lutego o godz. 7.00. Z tej okazji, na klientów będą czekać promocyjne ceny na mięso, wędliny, nabiał, kawę, słodycze oraz chemię gospodarczą.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.