Spadł śnieg, na placach i parkingach pojawili się „drifterzy”. Jeden z nich uderzył w latarnię

Kierowca BMW uderzył w latarnię na parkingu Areny Lublin
Kierowca BMW uderzył w latarnię na parkingu Areny Lublin

Piątkowe opady intensywnego śniegu spowodowały, że na wielu parkingach przy sklepach i obiektach sportowych pojawili się miłośnicy „driftu”.

Kierowca BMW poszukiwany

Scenariusz jest od lat niezmienny: większość kierowców narzeka na śnieg i opieszałość służb drogowych, ale dla części z nich biały puch jest powodem do wielkiej radości. Regularnie otrzymujemy od naszych czytelników informacje o „mistrzach kierownicy”, szlifujących swoje umiejętności na różnego rodzaju placach i parkingach.

W piątek 1 kwietnia, kiedy występowały intensywne opady mokrego śniegu, wielu amatorów „driftu” wybrało się na parkingi zlokalizowane przed lubelskimi sklepami, galeriami handlowymi i obiektami sportowymi. Jednym z takich miejsce jest parking pod stadionem Arena Lublin.

Tam jeden z kierowców podczas nieudanej próby driftu na śniegu uderzył w latarnię, na której się zatrzymał. Kierowca BMW po chwili odjechał z miejsca, jak gdyby nic się nie stało. Na szczęście całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez jedną z kamer zamontowanych na stadionie. Okazało się też, że kierowca podczas uderzenia zgubił tablicę rejestracyjną, która została przy uszkodzonej latarni.

„Zima wróciła, więc na parking Areny wrócili również „mistrzowie kierownicy”. Ten miał pecha, bo przy uderzeniu w latarnię zgubił tablicę rejestracyjną, a uciekał tak szybko, że zapomniał po nią wrócić. Więc teraz my Pana szybko znajdziemy, żeby obciążyć kosztami naprawy zniszczeń” – czytamy we wpisie zamieszczonym na stronie Areny Lublin. Do wpisu zostało dołączone nagranie z nieudanego driftu na śniegu.

Nieudane próby driftu na parkingu Areny Lublin. Zniszczone znaki i latarnia [wideo]

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.