Nieudane próby driftu na parkingu Areny Lublin. Zniszczone znaki i latarnia

Kierowca zakończył drift na znaku drogowym | fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie udostępnił nagranie z parkingu stadionu Arena Lublin. Chodzi o nieudane próby driftów kierowców, którzy regularnie przyjeżdżają na parking, by doszkalać swoje umiejętności kosztem miejskiej infrastruktury.

„Gdyby ktoś dziwił się, dlaczego chcemy postawić szlabany na parkingu Areny Lublin, niech obejrzy skrót tego, co działo się tam tylko w ostatnich dniach. Bohaterowie naszego filmiku (i nie tylko) mogą spodziewać się kontaktu ze strony odpowiednich służb” – pisze Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji na swojej stronie.

Przypomnijmy, że MOSiR planuje jeszcze w tym roku postawić szlabany przed wjazdem na parking Areny Lublin. O tym pisaliśmy tutaj – Koniec wolnoamerykanki pod Areną Lublin. Przed wjazdami na parking postawią szlabany

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To im zróbcie miejsce gdzie się mogą bawić to nie będą łamać znaków czy tez przepisów, nosz kur..