Sklepy w niedzielę 31 października. Które otwarte? Biedronka, Lidl, Kaufland, Aldi

Sklepy Biedronka otwarte w niedziele niehandlowe
Sklepy Biedronka otwarte w niedziele niehandlowe | fot. Dominik Wąsik

Które sklepy są otwarte w niedzielę 31 października? Odpowiedzi na to pytanie szuka wiele osób w Internecie. Podajemy listę sklepów czynnych w niedzielę przed Wszystkimi Świętymi.

W tym roku dzień Wszystkich Świętych przypada w poniedziałek. To święto kościelne, a zarazem dzień ustawowo wolny od pracy. W związku z tym tego dnia duże sieci handlowe będą zamknięte. Zakupy 1 listopada będziemy mogli zrobić tylko w małych osiedlowych sklepach oraz na stacjach benzynowych.

Dużo osób szuka informacji, czy sklepy są otwarte w niedzielę poprzedzającą Wszystkich Świętych, w niedzielę 31.10.2021 r. 31 października to niedziela niehandlowa, ale duże sieci sklepów tj. Biedronka, Lidl, Auchan, Kaufland, Aldi od jakiegoś czasu omijają zakaz handlu w niedzielę.

Przypomnijmy, że od 1 stycznia 2022 roku w niedziele niehandlowe będą mogły być otwarte te sklepy, które świadczą też usługi pocztowe, jeśli przychody z tej działalności przekroczą 40 proc. przychodów danej placówki.

Sklepy w niedzielę 31 października

W niedzielę 31 października Biedronka z myślą o swoich pracownikach nie otworzy sklepów, które zgodnie z przepisami pracują w niedziele niehandlowe posiadając status placówki pocztowej. Więcej: Biedronka nie otworzy sklepów w niedzielę przed Wszystkimi Świętymi

Sieć Lidl podjęła decyzję, że pracownicy, który zdecydują się na pracę w niedzielę 31.10.2021 otrzymają dodatkowy bonus w postaci 100 złotych na specjalnej karcie zakupowej. Środki będą mogli wykorzystać na późniejsze zakupy w sklepach Lidl.

Lista sklepów czynnych w niedzielę 31 października:

  • Kaufland (od godziny 9:00 do godziny 20:00),
  • Aldi (od godziny 10:00 do godziny 17:30),
  • Lidl (sklepy, które posiadają status placówki pocztowej od godziny 8:00 do godziny 20:00)
  • Auchan (od godziny 8:00 do godziny 21:00)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.